szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kiedy Rihanna i Chris Brown zaczną być razem oficjalnie?

Wiemy, kiedy Rihanna przestanie ukrywać swoją miłość do Chrisa Browna

Niemal codziennie wychodzą na jaw kolejne fakty świadczące o tym, że Rihanna wróciła do Chrisa Browna. Tego, który niecałe trzy lata temu brutalnie ją pobił. Ale piosenkarka milczy. Glamki.pl wiedzą dlaczego. Gwiazda zamierza wykorzystać wyznanie, że wróciła do swojej największej miłości... do promocji nowej płyty!

Tagi: chris brown, Chris Brown pobicie, rihanna, Unapologetic, związek Rihanny i Chrisa Browna

Wiemy, kiedy Rihanna przestanie ukrywać swoją miłość do Chrisa Browna

Rihanna zamierza przyznać, że wróciła do Chrisa Browna w dniu premiery swojej 7. płyty Unapologetic

fot: BULLS

Nocne spotkanie w hotelu, w którym zatrzymała się Rihanna. Wspólne wyjście na koncert Jaya Z. Romantyczna kolacja w niewielkiej restauracji. W mediach coraz częściej pojawiają się zdjęcia uśmiechniętej Rihanny w towarzystwie Chrisa Browna. Bohaterowie całego zamieszania milczą jak zaklęci. Nie komentują, nie dementują. Dlaczego?

Wiele wskazuje na to, że ma to związek z promocją albumu artystki, zatytułowanego Unapologetic (Nieskruszona). Światowa premiera krążka jest zaplanowana na 19 listopada 2012 roku. Na ten dzień artystka zaplanowała też publiczną "odsłonę" swojego związk u z Chrisem. Osoby z bliskiego otoczenia Rihanny potwierdzają, że są razem.  Ona teraz skupia się nad wydaniem płyty i ciężko pracuje w studio. Każdy szczegół uzgadnia z Brownem, bo bardzo liczy się z jego zdaniem. Bez przerwy ze sobą rozmawiają - zdradzają.

Gdy tylko krążek trafi do sklepów, piosenkarka zamierza przestać się ukrywać ze swoim uczuciem. Jej specjaliści od promocji już zaplanowali serię wywiadów, w których Riri zdradzi szczegóły reanimacji jej związku. Rihanna chce teraz mieć wszystko: miłość i karierę. A dobrze wie, że informacje o jej życiu prywatnym zwiększą sprzedaż płyty - dodają  współpracownicy gwiazdy.

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.10.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...