szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Program TVN wiosna 2013. Gwiazdy na ramówce tvn wiosna 2013

WIOSENNA RAMÓWKA TVN i GWIAZDY. Kto wyglądał najlepiej?

Ramówka TVN na wiosnę 2013 zapowiada się bardzo ciekawie. W czwartek, 7 lutego 2013, telewizja TVN zorganizowała uroczysty pokaz wiosennej ramówki 2013, na który przybyły największe gwiazdy stacji. Pojawili się m.in. Magda Gessler, Małgorzata Rozenek, Patrycja Kazadi, Olivier Janiak, Kamil Durczok, jurorzy Top Model z nową jurorką Katarzyną Sokołowską, ekipa serialu Przepis na życie oraz nowa twarz stacji, Agnieszka Szulim, która przeszła do TVN z TVP. Jak wyglądały gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN? Zobacz i oceń najlepsze stylizacje z imprezy.

Tagi: kuchenne rewolucje nowe odcinki, magda gessler kuchenne rewolucje, Małgorzata Rozenek, Perfekcyjna Pani Domu 2013, program tvn, ramówka tvn 2013, ramówka tvn gwiazdy, ramówka tvn wiosna 2013, top model 2013, tvn, wiosenna ramówka tvn, x factor 2013

poprzedni
następny
WIOSENNA RAMÓWKA TVN i GWIAZDY. Kto wyglądał najlepiej?

Małgorzata Rozenek była jedną z głównych gwiazd na prezentacji ramówki TVN wiosna 2013. Prowadząca programu "Perfekcyjna Pani Domu" już niedługo zacznie nagrania do trzeciego sezonu. A jak Małgorzata Rozenek prezentowała się na pokazie wiosennej ramówki TVN? Jak zwykle perfekcyjnie! Gwiazda miała na sobie śliczną białą sukienkę projektu Dawida Wolińskiego, do której dobrała czerwone klasyczne czerwone szpilki. Według nas to jedna z najlepszych stylizacji wieczoru!

0
hot %

Wszystkich głosów

not %

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 08.02.2013, Aktualizacja: