szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Wiosenna ramówka TVN Style 2014: Jakie programy pojawią się na antenie TVN Style?

Wiemy już, jak będzie wyglądała wiosenna ramówka TVN Style 2014. Stacja przyszykowała aż cztery nowe programy, a wśród prowadzących pojawią się nowe twarze. Zobaczcie co TVN Style zaprezentuje wiosną na antenie!

Tagi: nowości w tvn style 2014, ramówka tvn style, tvn style, wiosenna ramówka tvn style 2014

Wiosenna ramówka TVN Style 2014: Jakie programy pojawią się na antenie TVN Style?

Gwiazdy na prezencji wiosennej ramówki TVN Style

fot: x-news

W wiosennej ramówce TVN Style 2014 znalazły się najpopularniejsze programy stacji, m.in. "Miasto Kobiet", "W roli głównej", "Magiel towarzyski", "Wiem, co jem", "Klinika urody", "Sekrety chirurgii", "Najsztub słucha", "Stylowy magazyn", "Pani Gadżet", "Smakuj świat z Pascalem" a także kolejnej odsłony serii "66..." - tym razem "66 - walka płci". Stacja przyszykowała także kilka nowych programów oraz zmian w prowadzeniu.

Nowości w TVN Style to programy: "Słodka rywalizacja", który poprowadzi znana aktorka i autorka scenariusza do "Przepisu na życie", Agnieszka Pilaszewska; serial "W obcym ciele" opowiadający o osobach cierpiących na zespół dezaprobaty płci, a także nowela dokumentalna "Matki za kratami" o kobietach, które odsiadują karę pozbawienia wolności za najcięższe zbrodnie.

Nową propozycją stacji jest program Jarosława Kuźniara "Poza szlakiem: Kuźniar w Rio", w którym znany prezenter z TVN24 pokaże mniej popularne, często niebezpieczne i szokujące twarze jednego z największych miast Ameryki Południowej - Rio de Janeiro.

Małą metamorfozę przeszedł program "Klinika urody". W tym sezonie w roli prowadzącej pojawi się Miss Polonia 2012 - Paulina Krupińska. Program będzie też dłuższy i pojawi się w nim więcej porad oraz ciekawostek.

Dzień Dobry TVN/x-news

Autor: JW

Zdjęcia: x-news

Publikacja: 20.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Wiosenna ramówka TVN Style! Anna Nowak - Ibisz: wywiad dla Glamki.pl
Wiosenna ramówka TVN Style! Anna Nowak ...

Wiosenna ramówka TVN Style jest już znana! Piąty sezon programu Pani Gadżet będzie miał swoją premierę 7 marca 2013 o godz. 22:30. Jego charyzmatyczna prowadząca Anna Nowak - Ibisz udzieliła nam krótkiego ...

IDEALNA NIANIA: oglądaj nowy program w TVN Style
IDEALNA NIANIA: oglądaj nowy program w ...

Idealna niania to program stworzony z myślą o rodzicach i dzieciach. Producenci TVN Style wiedzą, że trudno dziś o fachową opiekę do dziecka. Jeśli chcesz znaleźć idealną nianię, oglądaj program TVN Style ...