szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Wodzianka jest w ciąży! Dlatego odeszła z programu Kuby Wojewódzkiego?

Wodzianka jest w ciąży! Dziewczyna została przyłapana w centrum handlowym i na zdjęciach, które jej zrobiono, można zobaczyć wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Czy to przez ciążę odeszła z programu Kuby Wojewódzkiego?

Tagi: Dominika Zasiewska, kuba wojewódzki, wodzianka, Wodzianka w ciąży

Wodzianka, Dominika Zasiewska

fot: WBF

Jakiś czas temu Wodzianka, czyli Dominika Zasiewska, z programu Kuby Wojewódzkiego porzuciła swoją posadę. To było spore zaskoczenie dla wszystkich, bo dziewczyna nie ukrywała, że spełnia się, podając wodę gościom programu i paradując w kusych strojach po studiu nagraniowym. Potem jednak trafiła do programu Na językach, gdzie już się tak nie rozbierała... Jednak i tę posadę szybko straciła i dopiero teraz wyjaśniło się, dlaczego tak się stało!

Otóż, Wodzianka jest w ciąży! Portal Pudelek opublikował zdjęcia Dominiki, które zrobiono jej na zakupach. Wyraźnie na nich widać, że dziewczyna jest w zaawansowanej ciąży.

Przeczytaj więcej o programie Kuby Wojewódzkiego!

Warto dodać, że Dominice towarzyszył jej dużo starszy partner. Latem 2013 roku Wodzianka chwaliła się, że się z nim zaręczyła. Najwyraźniej para postanowiła się całkowicie ustatkować i założyć rodzinę.

Wodzianka będzie dobrą mamą?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 06.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Wodzianka zagra w filmie? Wiemy, na czym skupia się Sonia Wesołowska!
Wodzianka zagra w filmie? Wiemy, na ...

Wodzianka wyznała, że praca w show Kuby Wojewódzkiego otwiera wiele drzwi! Na razie Sonia Wesołowska skupia się na sesjach zdjęciowych, ale przyznaje, że ma w planach większe projekty. Zobaczcie, jakie plany ma ...