szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dominika Zasiewska w obiektywie Kuby Wojewódzkiego w Playboyu czerwiec 2013

WODZIANKA nago w PLAYBOYU czerwiec 2013! Wkrótce w kioskach

Dominika Zasiewska, czyli słynna Wodzianka z programu Kuby Wojewódzkiego na okładce czerwcowego Playboya! Naga Wodzianka w obiektywie Kuby na okładce już wkrótce w kioskach!

Tagi: czerwiec 2013 playboy, Dominika Zasiewska, kim jest wodzianka, playboy czerwiec 2013, playboy okladka wojewodzki, wiodzianka piersi, wodzianka, wodzianka nago, wodzianka playboy, wojewodzki playboy czerwiec 2013, wojewodzki wodzianka

WODZIANKA nago w PLAYBOYU czerwiec 2013! Wkrótce w kioskach

Wodzianka i Kuba Wojewódzki. Efekty ich współpracy poznamy w Playboyu czerwiec 2013

fot: Facebook

Wodzianka nago. I to w obiektywie Kuby Wojewódzkiego. W Playboyu czerwiec 2013 zobaczymy efekty tej niezwykłej współpracy!

Kuba Wojewódzki debiutuje w roli fotografa. I jak to w przypadku Kuby bywa, zaczął od sporego zamieszania. Przed jego obiektywem stanęła naga Dominika Zasiewska, czyli słynna Wodzianka, znana jego show w TVN. Wojewódzki długo ukrywał, kim będzie jego modelka, jednak w maju 2013 wszystko stało się jasne.

Numer Playboya z Wodzianką na okładce ukaże się w czerwcu 2013. Jak Wojewódzki spisał się w roli fotografa? I co pokazała Wodzianka? Przekonamy się już wkrótce w kioskach!

Zobacz: Wojewódzki i naga Wodzianka w sesji dla Playboya:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 27.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Wodzianka zagra w filmie? Wiemy, na czym skupia się Sonia Wesołowska!
Wodzianka zagra w filmie? Wiemy, na ...

Wodzianka wyznała, że praca w show Kuby Wojewódzkiego otwiera wiele drzwi! Na razie Sonia Wesołowska skupia się na sesjach zdjęciowych, ale przyznaje, że ma w planach większe projekty. Zobaczcie, jakie plany ma ...