szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Wodzianka urodziła! Dominika Zasiewska została mamą

Wodzianka, czyli Dominika Zasiewska, urodziła swoje pierwsze dziecko! Nie ma dzisiaj szczęśliwszej dziewczyny pod słońcem niż ja - napisała Wodzianka na Facebooku i pokazała swoją pociechę!

Tagi: Dominika Zasiewska, wodzianka, wodzianka dziecko

wodzianka, dominika zasiewska

fot: Facebook

Dominika Zasiewska, znana też jako Wodzianka, została mamą! Celebrytka urodziła swoje pierwsze dziecko i od razu pochwaliła się tym faktem na Facebooku. Wodzianka dodała zdjęcie pociechy i napisała, że jest najszczęśliwsza pod słońcem.

Przeczytaj także: Dominika Zasiewska zdradziła płeć dziecka. Wodzianka urodzi...

Nie ma dzisiaj szczesliwszej dziewczyny pod słońcem niż ja  (...) myslalam ze nie bede mamą zanudzajacą wszystkich zdjeciami swojego dziecka, a tu sie okazuje, ze jednak duma jest zbyt duza, zeby sie nie pochwalic! - napisała Wodzianka.

Celebrytka wciąż nie zdradziła płci swojego dziecka, ale jakiś czas temu pochwaliła się wyprawką w kolorze niebieskim, więc możemy się domyślać, że celebrytka urodziła syna. Gratulujemy!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 08.08.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Wodzianka zagra w filmie? Wiemy, na czym skupia się Sonia Wesołowska!
Wodzianka zagra w filmie? Wiemy, na ...

Wodzianka wyznała, że praca w show Kuby Wojewódzkiego otwiera wiele drzwi! Na razie Sonia Wesołowska skupia się na sesjach zdjęciowych, ale przyznaje, że ma w planach większe projekty. Zobaczcie, jakie plany ma ...

Wodzianka jest w ciąży! Dlatego odeszła z programu Kuby Wojewódzkiego?
Wodzianka jest w ciąży! Dlatego odeszła ...

Wodzianka jest w ciąży! Dziewczyna została przyłapana w centrum handlowym i na zdjęciach, które jej zrobiono, można zobaczyć wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Czy to przez ciążę odeszła z programu Kuby Wojewódzkiego?