szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Wojciech Modest Amaro szefem "Piekielnej kuchni" Polsatu!

Wojciech Modest Amaro szefem Hell's Kitchen - Piekielnej kuchni w Polsacie? Najlepszy polski kucharz zastąpi Mateusza Gesslera, który nieoczekiwanie zrezygnował z prowadzenia programu!

Tagi: Hell's Kitchen, piekielka kuchnia, Wojciech Modest Amaro

Wojciech Modest Amaro szefem "Piekielnej kuchni" Polsatu!

fot: Materiały Prasowe

Wiosną na antenie Polsatu zadebiutuje najpopularniejszy na świecie kulinarny reality show. Hell's Kitchen prowadzone w USA przez Gordona Ramseya stało się hitem na całym świecie. W Polsacie, zmagania zdolnych kucharzy poprowadzi szef kuchni najlepszej restauracji w kraju - Wojciech Modest Amaro!

Na czele programu miał stanąć Mateusz Gessler, który jednak z powodów osobistych zrezygnował z udziału w programie tuż przed startem castingów. Polsat miał wyłonić kolejnego prowadzącego w drodze eliminacji, jednak jak podają nieoficjalne źródła, z braku czasu zrezygnowano z castingu i rolę prowadzącego zaproponowano właśnie Wojciechowi Modestowi Amaro.

Właściciel restauracji Atelier Amaro jest już znany widzom Polsatu - przewodniczy jury innego kulinarnego programu, Top Chef. Jeśli informacje się potwierdzą, szef warszawskiej restauracji pojawi się na wiosnę w aż dwóch polsatowskich show!

Dowiedz się więcej o Wojciechu Modeście Amaro>>>

Autor: J.M.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 14.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...