szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
WOJTEK SZCZĘSNY INSTAGRAM: Jego konto jest fałszywe?

WOJTEK SZCZĘSNY i MARINA w związku? Profil Szczęsnego na Instagramie jest fałszywy?

Profil Wojtka Szczęsnego na Instagramie jest fałszywy? Tak twierdzi sam sportowiec, który poprosił na Facebooku o niepublikowanie jego zdjęć z Mariną, które ukazują się na tym profilu.

Tagi: marina, PROFIL SZCZĘSNEGO FAŁSZYWY, SZCZĘSNY FACEBOOK, szczęsny i marina, SZCZĘSNY INSTAGRAM, SZCZĘSNY Z MARINĄ, Wojciech Szczęsny, WOJTEK SZCZĘSNY, WOJTEKSZCZESNY INSTAGRAM

WOJTEK SZCZĘSNY i MARINA w związku? Profil Szczęsnego na Instagramie jest fałszywy?

Wojtek Szczęsny i Marina.

fot: Wojtek Szczęsny Instagram

Od dłuższego już czasu plotkuje się, że Wojtek Szczęsny ma romans z Mariną. Na portalach społecznościowych obojga zaczęły się pojawiać ich wspólne zdjęcia!

Jednak sportowiec twierdzi, że zdjęcia, które ukazują się na jego profilu na Instagramie, nie powinny być publikowane! Dlaczego? Otóż Szczęsny napisał na Facebooku, że profil jest fałszywy!

Bardzo prosze polskie media o nie kopiowanie informacji i zdjec z konta "wojtekszczesny" na portalu instagram! Jest to konto fałszywe!!! - napisał Szczęsny.

Prawdziwe zdjęcia Szczęsnego na fałszywym profilu?

Co ciekawe, na rzekomo fałszywym profilu Wojtka Szczęsnego widnieje mnóstwo prywatnych zdjęć sportowca. Możemy podziwiać na nich samą Marinę, Wojtka w samochodzie czy Marinę wtuloną w Wojtka.

Czyżby Wojtek chciał ukryć swoją relację z Mariną? Tylko dlaczego, skoro Marina sama publikuje fotografie, na których on się znajduje?

Autor: Kinga

Zdjęcia: Wojtek Szczęsny Instagram

Publikacja: 11.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...