szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Wpadki na Festiwalu w Cannes 2014. Gwiazdy pokazują biusty, bieliznę i coś jeszcze...

Przez nagromadzenie wpadek z nagim biustami Festiwal w Cannes 2014 zdążył już zyskać żartobliwą nazwę Festiwal of Boobs. Ale były też i inne wpadki na Festiwalu w Cannes, w tym już tradycyjnie jedna "bieliźniana". Zobaczcie, co ciekawego udało się w tym roku wychwycić fotoreporterom.

Tagi: festiwal w cannes 2014, wpadki gwiazd, wpadki modowe gwiazd

Cannes 2014

fot: BULLS

Dziś nie ma już wielkiej imprezy bez mniej lub bardziej zaplanowanej wpadki lub skandalu. Modnie jest "przypadkowo" nie włożyć bielizny i pochwalić się tym na przykład podczas wysiadania z samochodu, albo nie zauważyć, że z gorsetu wysunął się fragment biustu, tudzież głębokie wycięcie na plecach odsłoniło pośladki. W Hollywood gwiazdy praktykują te sztuczki od lat, ale coraz częściej tego typu wpadki zdarzają się europejskim celebrytkom. Weźmy chociażby odbywający się właśnie Festiwal w Cannes 2014.

Podczas premiery filmu Deux jour, une nuit prezenterka telewizyjna Hofit Golan nieopatrznie pochwaliła się z czyjej kolekcji pochodzi jej wieczorowa kreacja. Wystająca z tyłu metka zdradziła, że jest to suknia z kolekcji Emilio Pucci.

Ups! Coś się tutaj wysunęło... Francuska modelka i gwiazda reality show, Nabilla Benattia, miała mały problem z utrzymaniem biustu w ryzach. Gdy przechadzała się po czerwonym dywanie, w pewnym momencie jedna z jej piersi wypadła z dość płytkiego stanika, który prześwitywał przez tiulową górą. Przypadek czy przemyślana "wpadka"? Akurat w przypadku Nabilli stawialibyśmy raczej na to pierwsze...

Kolejna wpadka z prześwitującym biustem. Brytyjska It-girl, w której żyłach płynie błękitna krew, Lady Victoria Hervey, pojawiła się na premierze filmu Foxcatcher w błyszczącej kreacji z prześwitującą górą. Celebrytka zapomniała jednak włożyć stanik... W efekcie publiczność w Cannes mogła zobaczyć nagie sutki brytyjskiej gwiazdy.

Nie ma już wielkiej filmowej imprezy bez wpadki z majtkami. Albo i bez... Festiwal w Cannes także ma takich kilka w swojej historii, m.in. z udziałem Emmanuelle Seigner i Evy Longorii. W tym roku tradycję postanowiła kontynuować francuska aktorka Ayem Nour, która wsiadając do samochodu, odsłoniła swoją bieliznę w całej okazałości.

Wygląda wam to na przypadek?

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 23.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również