szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Wypadek Klaudii Halejcio podczas treningu do "Tańca z Gwiazdami"!

Trwają próby do Tańca z Gwiazdami. Niestety pojawiają się też pierwsze kontuzje. Dowiedzieliśmy się, że wypadek podczas treningu miała jedna z gwiazd - Klaudia Halejcio! Czy jej udział w Tańcu z Gwiazdami jest zagrożony?

Tagi: klaudia halejcio, klaudia halejcio taniec z gwiazdami, taniec z gwiazdami

Wypadek Klaudii Halejcio podczas treningu do "Tańca z Gwiazdami"!

fot: klaudia halejcio facebook

Taniec z Gwiazdami w telewizji Polsat zadebiutuje 7. marca. Póki co gwiazdy ćwiczą kolejne układy i kroki, a stacja ujawnia nazwiska ostatnich uczestników show. W Polsacie zobaczymy nie tylko nowych uczestników - zmienią się także prowadzący, skład jury i scenografia programu. Oczywiście najwięcej emocji wzbudzają nazwiska gwiazd, których taneczne popisy będziemy mogli podziwiać. Wśród nich jest młodziutka aktorka, Klaudia Halejcio.

Dowiedz się więcej o 14. edycji Tańca z Gwiazdami >>>

Wyczerpujące treningi i taneczne akrobacje stwarzają jednak sporo okazji do nabawienia się kontuzji. Pierwszą gwiazdą, dla której próba skończyła się nie najlepiej była Klaudia Halejcio. Gwiazda podzieliła się dziś z fanami zdjęciem z gabinetu lekarskiego!

Zamiast być na treningu... wylądowałam u lekarza na nastawieniu barku - napisała Klaudia na Facebooku.

Na szczęście kontuzja okazała się lekka, udział Klaudii w show nie jest więc zagrożony. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Autor: J.M.

Zdjęcia: klaudia halejcio facebook

Publikacja: 18.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również