szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zaczęły się castingi do X Factor 3

X FACTOR 3: Ruszyły castingi do trzeciej edycji. Jurorzy i nowa prowadząca PATRICIA KAZADI szukają gwiazd. Jak dostać się na widownię?

Trzecia edycja X Factor już wiosną 2013 w TVN. Zaczęły się już castingi z jurorami: Tatianą Okupnik, Kubą Wojewódzkim i Czesławem Mozilem. W roli prowadzącej zadebiutowała Patricia Kazadi. Możesz zobaczyć to na własne oczy i zasiąść na widowni X Factor. Sprawdź, jak zdobyć wejściówki na castingi w Zabrzu!

Tagi: casting do, castingi x factor, castingi x factor 2013, czesław mozil, kuba wojewódzki, patricia kazadi, tatiana okupnik, wejściówki na widownię x factor, wejściówki x factor, x factor, x factor 2012, x factor 3, x factor online, x faktor, xfactor

X FACTOR 3: Ruszyły castingi do trzeciej edycji. Jurorzy i nowa prowadząca PATRICIA KAZADI szukają gwiazd. Jak dostać się na widownię?

Czesław Mozil, Tatian Okupnik i Kuba Wojewódzki, czyli jury X Factor 3.

fot: TVN

Po serii precastingów, ruszyły castingi do III edycji X Factor. Po raz pierwszy z jurorami i nową prowadzącą, którzy będą szukać nowych gwiazd, które zrobią karierę niczym Michał Szpak, Gienek Loska czy Ewelina Lisowska. Wielkie emocje zapowiada Tatiana Okupnik, która na swoim Twiterze napisała: Pozdrawiamy Was z Patrycją Kazadi! Bójcie się! Siła kobieca x2 w tym roku zatrzęsie XFaczkiem. Sama Patricia Kazadi nie boi się swojego debiutu w roli prowadzącej X Factor. Chcę być dla uczestników wsparciem, ale także konkretną osobą, która wskaże lekko drogę. Troszeczkę się już tym zajmuje, pracowałam przy wielu projektach muzycznych, mam rozeznanie w różnych gatunkach muzycznych i wiem, czego szukają jurorzy - zapewniała w Dzień dobry TVN.

W Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu jurorzy wybiorą najlepszych spośród osób, które przeszły wstępną selekcję w precastingach. Osoby, które przejdą kolejny etap, pojawią się w programie i staną do walki o 100 000 złotych i kontrakt na wydanie własnej płyty.

Możesz zobaczyć to na własne oczy? Jak dostać się na widownię X Factor? Wystarczy zgłosić się do kasy Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu przy ul. Generała de Gaulle'a 17 i odebrać bezpłatną wejściówkę. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku między 10:00 a 18:00 i w soboty od 10:00 a 14:00.

Castingi do X Factor odbędą się 10 i 11 stycznia oraz 23, 24 i 25 stycznia 2013 w Zabrzu.

Emisja nowego sezonu X Factor wiosną na antenie TVN.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: TVN

Publikacja: 10.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...