szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Z kim biła się Doda? Wszystkie ofiary gwiazdy!

Doda słynie z gorącego i ostrego temperamentu! Gwiazda często rozwiązuje swoje porachunki z innymi przy pomocy pięści. Teraz pobiła Agnieszkę Szulim, a jej wcześniejszymi ofiarami byli: Monika Jarosińska i Kuba Majoch.

Tagi: Doda, Doda pobiła Szulim, z kim się biła Doda

Z kim się biła Doda?

fot: WBF

Doda to chyba najbardziej temperamentna polska gwiazda, a lista jej wrogów staje się coraz dłuższa. Od dawna jest na niej Agnieszka Szulim, która wyśmiewała ją w programie Na językach. Teraz Doda w końcu się zemściła i jak donoszą portale plotkarskie, pobiła dziennikarkę!

Przeczytaj więcej o konflikcie Dody i Agnieszki Szulim!

To nie pierwszy taki incydent w roli głównej z Dodą. Na swoim koncie gwiazda ma rzekomy atak na Monikę Jarosińską i byłego menadżera Kubę Majocha!

Do bójki z Jarosińską doszło w jednym z warszawskich klubów. Gwiazdy ponoć pokłóciły się i wtedy Doda zaatakowała Monikę. Ponoć też groziła jej śmiercią! Z kolei Jakub Majoch został napadnięty przez Dodę na jednym z warszawskich osiedli.

Z uwagi na poniesione obrażenia zostałem skierowany na ostry dyżur w szpitalach Praskim oraz w Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha. Lekarze: specjalista chorób wewnętrznych, chirurg, neurochirurg stwierdzili: "porażenie nerwu twarzowego”, "zwężenie szpary oka lewego","zasinienie i obrzęk w okolicy podoczodołowej lewej", "opadnięcie powieki górnej oraz zasinienie wokół gałki ocznej". Tomografia komputerowa głowy wykazała "krwiaka przymózgowego" - napisał Majoch w oficjalnym oświadczeniu po incydencie. Obrażenia zakwalifikowano jako bezpośrednie zagrożenie zdrowia i życia, co wyczerpuje znamiona przestępstwa ściganego przez Prokuraturę na wniosek pokrzywdzonego. W tym miejscu pragnę wyrazić swój zdecydowany sprzeciw dla przemocy stosowanej przez Panią Rabczewską nie tylko w moim kierunku. Nie mogę pozwolić, aby takie zachowanie pozostało bezkarne - dodał były menadżer wokalistki.

Zobacz galerię wszystkich ofiar Dody!

poprzedni
nastepny
Monika Jarosińska

Monika Jarosińska

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 13.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Michał Wiśniewski broni Dodę!
Michał Wiśniewski broni Dodę!

Michał Wiśniewski stanął w obronie Dody! Wokalista w ogóle się nie dziwi, że gwiazda zaatakowała dziennikarkę i że kobiety, tak samo jak mężczyźni, mogą rozwiązywać swoje problemy przy pomocy pięści! Ma rację?