szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Z kim zatańczy Aneta Zając w TAŃCU Z GWIAZDAMI?

Znamy kolejną parę w Tańcu z Gwiazdami! Polsat zdradza, z kim zatańczy Aneta Zając. Będzie to dwukrotny zwycięzca poprzednich edycji...

Tagi: aneta zając, aneta zając taniec z gwiazdami, taniec z gwiazdami, z kim tańczy aneta zając

aneta zając

Aneta Zając 

fot: WBF

Lista celebrytów biorących udział Tańcu z Gwiazdami w Polsacie jest już prawie znana. Teraz wszystkich wielbicieli tanecznego show interesuje, kto z kim będzie tworzyła parę na parkiecie. Wiemy już, że do programu zaproszono tancerzy znanych z poprzednich edycji, m.in. Jana Klimenta, Rafała Maseraka, Stefano Terrazzino, Kamilę Kajak i Izabelę Janachowską. Według nieoficjalnych informacji Rafał Maserak ma być partnerem aktorki Joanny Moro.

Zobacz najświeższe newsy o Tańcu z Gwiazdami >>>

Tymczasem w prasie pojawił się przeciek o innym duecie w Tańcu z Gwiazdami. Znana z serialu Pierwsza miłość Joanna Zając zatańczy ze Stefano Terrazzino! Pochodzący z Włoch tancerz może poprowadzić aktorkę nawet do zwycięstwa. W końcu to jeden z najbardziej doświadczonych tancerzy w show. Wystąpił w sześciu edycjach Tańca z gwiazdami i w pięciu dotarł do ścisłego finału. Dwukrotnie udało mu się wygrać program - z Kingą Rusin i Agatą Kuleszą. Ponadto Stefano ma na swoim koncie trzykrotny udział w niemieckiej edycji programu.

Aneta Zając ma więc spore szansę stać się posiadaczką Kryształowej Kuli. Będziecie trzymać za nią kciuki?

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 07.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również