szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Media oszalały na punkcie dziecka Kate Middleton. Dajemy jej i Baby Cambridge wolne!

ŻADNYCH newsów o Baby Cambridge! Glamki.pl wysyłają księżną Kate na urlop macierzyński! ;)

Masz dosyć newsów o dziecku księżnej Kate i Williama? Sami świeżo upieczeni rodzice zapewne też są przerażeni zainteresowaniem mediów z całego świata. Glamki.pl jako pierwsze w Polsce wysyłają księżną Kate i jej dziecko na urlop macierzyński! Przestajemy pisać o Baby Cambridge!

Tagi: baby cambridge, dziecko Williama i Kate, imię dziecka kate i williama, jak ma na imię dziecko kate middleton, kate middleton, KSIĘŻNA KATE URODZIŁA, poród kate middleton, rodzina królewska, royal baby, William i Kate, zdjęcia dziecka kate i williama

ŻADNYCH newsów o Baby Cambridge! Glamki.pl wysyłają księżną Kate na urlop macierzyński! ;)

Glamki.pl chcą dać odpocząć księżnej Kate i jej dziecku

fot: BULLS

Jak ma na imię dziecko Williama i Kate?
Ile waży Royal Baby?
Jaki kolor oczu ma dziecko Kate?
Gdzie znaleźć zdjęcia dziecka księżnej Kate?
Jaki majątek odziedziczy dziecko książęcej pary?
Gdzie zamieszka Baby Cambridge?
Czy William i Kate będą dobrymi rodzicami?

Mnożą się pytania, odpowiedzi brak. Media oszalały na punkcie dziecka księżnej Kate i Williama. Baby Cambridge, jak obecnie nazywany jest syn książęcej pary jest dominującym tematem także w polskich mediach. Wieczorem, w dniu narodzin dziecka, stacje telewizyjne zmieniły nawet swoje ramówki, by nadać specjalny program poświęcony newsowi dnia.

Świat orbituje wokół jednego tematu - Royal Baby. Dziecku, które tak naprawdę sporą część Polaków mało interesuje... Nie wspominając już o tym, przez co w najbliższych miesiącach będą przechodzić księżna Cambridge i jej mąż. Postanowiliśmy ułatwić im i internautom życie. Wysyłamy książęcą parę i Baby Cambridge na przymusowy urlop macierzyński. Na dobry początek - tydzień odpoczynku.

Zero informacji o królewskiej rodzinie i jej najmłodszym przedstawicielu. Zero poszukiwań sensacji i ekskluzywnych newsów. W redakcji Glamki.pl zakazujemy do 30 lipca 2013 używania takich słów jak: księżna, Kate Middleton, William, dziecko, królowa, potomek, jeśli nie wydarzy się nic istotnego. Podawanie w tej chwili niepotwierdzonych informacji i spekulacji nie ma najmniejszego sensu. Chcemy serwować wam tylko sprawdzone, ciekawe i ważne informacje.

Wszystkim wyjdzie to na zdrowie. Na Glamki.pl dowiecie się, że istnieje wiele znacznie ciekawszych tematów niż królewski potomek...

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 23.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również