szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Przeczytaj o najbardziej nieoczekiwanych rozwodach znanych celebrytów

Zaskakujące rozwody hollywoodzkich aktorów. Kto nie wytrzymał presji sławy?

Choć wciąż się pisze o tym, jak nietrwałe są związki w Hollywood, niektóre rozstania zaskakują. Które rozwody odcisnęły się w pamięci? Którym parom, mimo rozstania, wciąż się sekunduje? A komu dopiero po rozstaniu zaczęło się powodzić?

Tagi: Chad Lowe, Hilary Szwank, katie holmes, najsłynniejsze rozstania par Hollywood, reese witherspoon, rozwody gwiazd Hollywood, rozwody hollywoodzkich aktorów, rozwody w Hollywood, Ryan Phillippe, Sandra Bulock, tom cruise

Zaskakujące rozwody hollywoodzkich aktorów. Kto nie wytrzymał presji sławy?

Tom Cruise mówił o Katie Holmes, że jest miłością jego życia. Dziś jednak para już się do siebie tak nie uśmiecha

fot: BULLS

Katie Holmes i Tom Cruise

Informacja o ich rozstaniu została przez media ochrzczona mianem rozwodu 2012 roku. Pikanterii całemu wydarzeniu dodał fakt, że to cicha Katie Holmes wniosła pozew o rozwód. Nikt się tego nie spodziewał, a najmniej sam Tom Cruise. Do tej pory byli bowiem uważani byli za zgodne małżeństwo.

Tom jest członkiem scjentologów. Katie wychodząc za mąż widziała, że Cruise jest jedną z ważniejszych postaci w tej sekcie i nigdy nie stanowiło to dla niej problemu. Sytuacja zmieniła się, gdy na świecie pojawiła się ich córka Suri. Media spekulowały, że dla Toma było jasne jaką religię będzie wyznawała Suri Cruise. Spekuluje się, że był to jeden z głównych powodów spięć między małżonkami. Katie wydawała się być totalnie podporządkowana swojemu mężowi. Jak się jednak okazało, potrafiła mieć swoje zdanie. Przed parą jeszcze jedna walka. Katie będzie walczyła ze wszystkich sił, aby to ona sprawowała opiekę nad córką.

Reese Witherspoon i Ryan Phillippe

Ona piękna i utalentowana, on nieziemsko przystojny. Reese Whiterspoon i Ryan Phillippe mają ze sobą dwójkę dzieci. Wydawać by się mogło, że mieli wszystko. Niestety, okazało się, że jest inaczej. Oficjalny powód rozstania? Niedopasowanie charakterów. Ale w mediach nie brak innych spekulacji. Podobno podstawowym powodem było to, że sukcesy Reese z roku na rok były coraz większe. Aktorka nie narzekała na brak propozycji. Ryan nie miał zaś tyle szczęścia i nie mógł pochwalić się podobnymi osiągnięciami. Do rozpadu małżeństwa przyczynił się jednak również sam Ryan, który zdradził Reese. A tego już Witherspoon nie była w stanie wybaczyć. W sierpniu 2008 roku sfinalizowali rozwód. Dzisiaj Reese jest szczęśliwą kobietą. Wyszła ponownie za mąż. Razem z aktualnym partnerem, Jimem Tothem wychowuje dwójkę swoich dzieci z poprzedniego małżeństwa, córkę Avę i syna Deacona, oraz ich wspólnego syna, który przyszedł na świat w 2012 roku. A były mąż? Podobno wciąż nie może ułożyć sobie życia.

Hilary Szwank i Chad Lowe

Tak zgodnego małżeństwa Hollywood chyba nie pamięta. Hilary Swank i Chad Love byli jakby oderwani od rzeczywistości. Rzostali się wkrótce po tym, jak Hilary otrzymała Oscara. W styczniu 2006 roku ich małźeństwo przestało istnieć. Hilary i Chad byli małżeństwem przez osiem lat. Dlaczego się rozstali? Zachodnie media wspominały o klątwie Oscara. Polega ona na tym, że aktorki, które otrzymują taką nobilitację, wkrótce potem rozstawały się ze swoimi dotychczasowymi partnerami. Może tak było i w tym przypadku.

Sandra Bulock i Jesse James

Sandra Bulock poślubiła swojego męża w 2005 roku. Ich rozwód po pięciu latach małżeństwa był chyba największym zaskoczeniem dla samej Bulock. Dlaczego? Bo o zdradach Jesse’a aktorka dowiedziała się z mediów. James nie zaprzeczał. Przyznał się do zdrad i prosił o wybaczenie. Sandra zdecydowała się jednak na rozwód. Mimo że przed rozwodem starała się o adopcję czarnoskórego chłopca. Teraz Sandra Bulock wychowuje chłopca sama.

Autor: Daria

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 02.10.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...