szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zayn Malik obiektem zaciekłych ataków na Twitterze

ZAYN MALIK z 1D atakowany na Twitterze. W obronie staje jego matka!

Zayn Malik z One Direction nie ma ostatnio łatwego życia. Artysta jest obiektem nieustannych ataków na Twitterze. Hejterom przeszkadza już nawet... religia członka 1D! Do akcji wkracza mama Zayna.

Tagi: 1D, one direction, one direction twitter, one direction wiki, one directions, Zayn Malik, zayn malik 1D, zayn malik matka twitter, zayn malik twitter

ZAYN MALIK z 1D atakowany na Twitterze. W obronie staje jego matka!

Zayn Malik znowu musi walczyć z hejterami na swoim Twitterze

fot: BULLS

Zayn Malik z One Direction nie lubi zaglądać na swój profil na Twitterze. Spod ogromu tweetów pełnych miłości i wsparcia, wyłania się coraz więcej jadu pod adresem gwiazdy. Po ostatnim głośnym morderstwie w Londynie, które najpewniej miało tło religijne, hejterzy wypominają Malikowi jego muzułmańskie wyznanie.

Po tym wpisie, do akcji wkroczyła matka Zayna, która założyła własne konto w serwisie. Tricia Alik od razu przeszła do rzeczy. Mam nadzieję, że jesteś zadowolony, że Zayn zobaczył twój tweet! Nie potrafisz sobie nawet wyobrazić, jak go dotknął, ty psychopato! - napisała krewka mama. Dodała też, że przekazała synowi, by "nie przejmował się czubkami".

Jednak Zyan znosi krytykę. Ze względu na pakistańskie korzenie i fakt, że jest muzułmaninem, w 2012 roku wokalistka był nawet oskarżany o... terroryzm. Po takich wpisach, na krótki czas zawiesił wówczas swoje konto na Twitterze.

Zobacz: One Direction - One Way Or Another (Teenage Kicks):
Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 28.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również