szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
William szykuje niespodziankę na urodziny księżnej Kate

Zbliżają się urodziny księżnej KATE. Co przygotował dla niej WILLIAM?

Kate Middleton już dała Williamowi najlepszy prezent zachodząc w ciążę. Księciu trudno będzie to przebić, ale Willis ma całkiem niezły plan, jak uczynić urodziny księżnej Kate wyjątkowymi.
Ona już dała mu najlepszy prezent zachodząc w ciążę. Księciu trudno będzie to przebić, ale William ma całkiem niezły plan, jak uczynić urodziny Kate wyjątkowymi.

Tagi: kate middleton, kate middleton ciaza, kate middleton urodziny, kate middleton w ciazy, kate middleton zdjecia, ksiaze william i kate, książe william, księzna kate, księżna kate, middleton w ciąży, william ksiaze

Zbliżają się urodziny księżnej KATE. Co przygotował dla niej WILLIAM?

Książę William zamierza rozpieszczać księżną Kate w dniu jej urodzin!

fot: BULLS

Co można dać dziewczynie, która ma wszystko: dostęp do najpiękniejszych ciuchów, biżuterii i, oczywiście, księcia za męża? To genialne w swej prostocie: odrobinę prywatności!

Jeden z informatorów z dworu mówi: Kate i William od dawna rozmawiali o tym, że potrzebują miejsca, gdzie będą mogli odpocząć od swojego publicznego wizerunku i po prostu być sobą. Will zlecił agencji poszukiwania przytulnego gniazdka w okolicach Hampshire i Buckinghamshire. Planuje wydać na to wyjątkowe miejsce około 5 milionów funtów. Nie chce, by ich azyl był zbyt blisko Londynu i ich rezydencji w pałacu Buckingham. Ma już przygotowane oferty fantastycznych miejsc, które wręczy Kate w jej urodziny. Któż by nie chciał dostać takiego prezentu?

Ale to jeszcze nie koniec. Co do obchodów ostatnich urodzin żony, zanim zostanie mamą, książę także ma już opracowany plan. Impreza ma być bardzo prywatna. Tylko oni i Middletonowie, ale będzie też niespodzianka dla Kate. W zależności od samopoczucia Kate, zorganizują lunch, połączony z otwieraniem prezentów albo uroczystą kolację. Will zdaje sobie sprawę, że kameralna impreza to coś, o czym marzy księżna. Chce się nacieszyć towarzystwem męża i swoich bliskich zanim spadną na nią dodatkowe obowiązki - zdradza źródło.

Mamy nadzieję, że 9 stycznia 2013, czyli dzień 31. urodzin Kate będzie dokładnie taki, jaki sobie wymarzyła! Wszystkiego najlepszego.

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 07.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również