szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz nowego szewca domu mody Dior!

Zmiany w Diorze: Francesco Russo nowym szewcem Diora

Francesco Russo nowym szewcem Diora. Projektant marki Sergio Rossi dołącza do zespołu jednego z największych domów mody. Zobacz jego projekty!

Tagi: buty Dior, Dior, Francesco Russo, szewc Diora

Zmiany w Diorze: Francesco Russo nowym szewcem Diora

Buty Dior

fot: BULLS

Francesco Rossi odszedł z marki Sergio Rossi w lutym, a już jesienią otworzył w Paryżu butik pod własnym nazwiskiem. Buty Sergio Rossi słyną z komfortu noszenia i świetnego wzornictwa, Francesco szybko zdobył więc popularność i rzesze klientek.

W wywiadzie udzielonym serwisowi Style.com, Francesco Rossi mówił, że chce robić buty, które jemu najbardziej się podobają, a nie podlegać wpływom dyrektorów marki. Jako swój wzór podał słynnego Manolo Blahnika - Tworzy buty, które świetnie wpisują się w styl lat osiemdziesiątych, a mimo to wciąż jest uważany za jednego z najlepszych twórców - mówił Francesco w wywiadzie.

Zobacz też: DIOR. Wiosenne propozycje od Dior HOMME 2014>>>

Domyślamy się, że ceniący niezależność Francesco dostanie od Rafa Simonsa - dyrektora kreatywnego Diora - dużo swobody w tworzeniu obuwia dla francuskiej marki. Jego projekty są jednocześnie klasyczne i bardzo oryginalne, warto więc poczekać na efekty współpracy mistrzów mody.

Poniżej buty stworzone przez Francesco Rossi. Jak Ci się podobają?

 Autor: J.M.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 11.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
TRENDY JESIEŃ 2013: Kampania Dior jesień zima 2013/2014
TRENDY JESIEŃ 2013: Kampania Dior jesień ...

Nowa kampania Dior jesień zima 2013/2014 jest niesłychanie magnetyzująca i ultra kobieca. Duża w tym zasługa niezwykłych zdjęć belgijskiego fotografa mody Willy’ego Vanderperre oraz modelek Marii Clari Boscono i Elsie ...