szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nominowana do Oscara 2013 za utwór SKYFALL Adele nazwała syna po Jamesie Bondzie?

Znamy imię synka Adele!

Syn Adele ma już ponad trzy miesiące, a dopiero teraz jego imię zostało ujawnione. Bynajmniej nie przez Adele. Autorka hitu Skyfall długo broniła prywatności swojego pierworodnego. To dla mnie zbyt osobista informacja. Na razie chcę się sama nim cieszyć - tłumaczyła swoją decyzję sławna mama.

Tagi: ADELE, adele ciąża, adele dziecko, adele james bond, adele nowa płyta, adele oscary 2013, adele piosenka do skyfall, adele rolling in the deep, adele skyfall, adele w ciązy, skyfall oscary 2013

Znamy imię syna Adele!

fot: BULLS

Adele po raz pierwszy od czasu urodzenia dziecka pojawiła się publicznie na uroczystości rozdania nagród Złote Globy 2013, gdzie triumfowała ze swoim wielkim hitem Skyfall. Odbierając statuetkę piosenkarka dziękowała swojemu chłopakowi polskiego pochodzenia - Simonowi Koneckiemu oraz... "małemu orzeszkowi ziemnemu".

Orzeszkiem ziemnym piosenkarka nazwała swojego trzymiesięcznego synka, którego imienia usilnie nie chciała zdradzić mediom. Adele posunęła się nawet do tego, że odmówiła zarejestrowania dziecka w urzędzie stanu cywilnego, godząc się potulnie na zapłatę kary pieniężnej za tę fanaberię.

Niestety, reporterzy dziennika The Sun wypatrzyli na szyi wokalistki złoty wisiorek z napisem Angelo. Stąd prowadziła już krótka droga do "życzliwego znajomego", który anonimowo potwierdził, że synek Adele nosi imiona Angelo James.

Czyżby imię James było nawiązaniem do sławnego bohatera filmowego Jamesa Bonda, który może podarować piosenkarce Oscara? Podczas ceremonii wręczenia nagród Oscary 2013 Adele po raz pierwszy od zeszłorocznego Brit Awards 2012 zaśpiewa na żywo.

Posłuchaj utworu Skyfall Adele, nominowanego do Oscara 2013
Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 24.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KARL LAGERFELD: Rada, by ADELE schudła nie była taka zła!
KARL LAGERFELD: Rada, by ADELE schudła ...

Adele znów oceniana przez Karla Lagerfelda. Co znowu wymyślił znany ekscentryk o niewyparzonej buzi? Nie żałuje ostrych słów odnośnie wagi Adele. Nie zmienił też zdania co do Pipy Middleton, którą nadal uważa ...

ADELE: Nie będę pisać biografii! Artystka nie zamierza spisywać swoich wspomnień
ADELE: Nie będę pisać biografii! Artystka ...

Adele nie zamierza pisać biografii, bo… jeszcze nie pożyła! 
Autorka hitu Skyfall wyśmiała doniesienia o milionowym kontrakcie za napisanie wspomnień. W przeciwieństwie do Justina Biebera i wielu innych kolegów po fachu uważa ...

ADELE nagrywa płytę? Artystka pracuje podobno z producentem FLORENCE AND THE MACHINE!
ADELE nagrywa płytę? Artystka pracuje podobno ...

Adele nagrywa nową płytę? Brytyjska prasa przekonuje, że artystka weszła do studia z doświadczonymi producentami, współpracownikami Florence And the Machine i Arctic Monkeys. Czy wkrótce usłyszymy jej nowe piosenki?