szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

ZNAMY oficjalny skład jury The Voice of Poland! Nie zabrakło niespodzianek

Zmiany w The Voice of Poland! Tak jak się spodziewaliśmy, nowa edycja programu może być jeszcze ciekawsza od poprzednich. Skład jury The Voice of Poland zaskakuje i gwarantuje naprawdę wysoki poziom show!

Tagi: edyta górniak, justyna steczkowska, maria sadowska, the voice of poland

THE VOICE OF POLAND 2 odc. 8: Poznaj ostateczny skład drużyn jurorskich!

fot: facebook.com/voiceofpoland

Nowa edycja The Voice of Poland zostanie wyemitowana w TVP już jesienią. To kolejny sezon popularnego show, które zdążyło pozyskać rzesze fanów i miano jednego z najlepszych programów łowiących talenty. Ta edycja może być jeszcze lepsza od poprzednich - nowy skład jury gwarantuje nie tylko wysoki poziom, ale i obecność wielkich osobowości polskiej muzyki!

W Pytaniu na śniadanie zaprezentowali się dziś wszyscy trenerzy, którzy wybiorą najlepszych uczestników i poprowadzą ich w drodze do finału. Kogo zobaczymy w jury? Na pewno nie zabraknie Justyny Steczkowskiej, Barona i Tomsona z zespołu Afromental oraz Marka Piekarczyka. Z programem pożegnała się Maria Sadowska, a jej miejsce zajmie wielka diva polskiej muzyki - Edyta Górniak. Przypomnijmy, że z show odeszła też Marika, nadal nie wiadomo więc, kto poprowadzi program!

Cieszycie się z powrotu Edyty Górniak do The Voice of Poland?

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak o rozmowach z Prezydentem Kwaśniewskim: Czekam na ujawnienie!>>>

Autor: J.M.

Zdjęcia: facebook.com/voiceofpoland

Publikacja: 26.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
The Voice of Poland bez kolejnej gwiazdy: Marika żegna się z programem!
The Voice of Poland bez kolejnej ...

The Voice of Poland traci kolejne gwiazdy! W nowej edycji show nie zobaczymy świetnej piosenkarki, Mariki oraz dwójki jurorów. Sprawdźcie, dlaczego Marika odchodzi z programu i kogo jeszcze zabraknie w popularnym show!