szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jessica Simpson urodzi chłopca

Znamy płeć drugiego dziecka JESSIKI SIMPSON!

Jessica Simpson jest zachwycona. Chociaż przyznała, że nie miała w planach kolejnego dziecka, nie mogłaby być szczęśliwsza. Szczególnie, że mała Maxwell będzie miała braciszka!

Tagi: dieta gwiazd, diety gwiazd, jak schudnąć, jessica simpson, jessica simpson a public affair, jessica simpson ciąża, jessica simpson dziecko, nowe diety, odchudzanie, odchudzanie gwiazd, przepisy dieta, strażnicy wagi, udane ochudzanie

Znamy płeć drugiego dziecka Jessiki Simpson!

Jessica Simpson czeka na narodziny drugiego dziecka. Tym razem będzie to chłopiec!

fot: BULLS

Znajomi Jessiki Simpson zauważyli, że gwiazda wprost promienieje w ciąży. Marzyła o synku i właśnie okazało się, że za kilka miesięcy mały chłopczyk dołączy do jej rodziny. Ziścił się jej sen. Modliła się o chłopca. Dzięki tej informacji przestała się zamartwiać problemami z ojcem. Ma powód, by się uśmiechać – mówi jeden z przyjaciół piosenkarki i aktorki. Ciąża dla gwiazdy była też pożegnanie z dietą, dzięki której schudła blisko 30 kilogramów!

Zobacz: Jessica Simpson schudła 27 kilogramów!

Kiedy gwiazda otrzymała tę szczęśliwą wiadomość? Wszystko stało się jasne w tym tygodniu. Jej ginekolog zapytał, czy chce poznać płeć dzidziusia. Odpowiedziała, że tak, a po chwili już krzyczała z radości. Jessica pragnęła, by jej córeczka miała brata, bo sama marzyła o nim w dzieciństwie. A jak na te wieści zareagował przyszły ojciec? Eric jest tak samo podekscytowany jak Jessica. Już zaczęli szukać odpowiedniego imienia, ale jeszcze nic nie ustalili - donoszą przyjaciele Simpson.

Gdyby para wiedziała, że tak szybko doczeka się synka, może nie nadałaby córeczce swego ulubionego męskiego imienia. ;). Tak czy inaczej serdecznie gratulujemy!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 23.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również