szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Michał Żebrowski i jego żona Aleksandra spodziewają się dziecka!

Żona Michała Żebrowskiego jest w ciąży! Aleksandra i Michał Żebrowscy spodziewają się drugiego dziecka!

Michał Żebrowski i jego żona Aleksandra zostaną rodzicami! Ciąża Oli Żebrowskiej została potwierdzona na łamach dwutygodnika Party. Para posiada już trzyletniego synka Franciszka, Czy tym razem na świat przyjdzie córeczka?

Tagi: aleksanda żebrowska party, aleksandra żebrowska, michał żebrowski, michał żebrowski żona, ola żebrowska, party 8 lipca, żona michała żebrowskiego, żona michała żebrowskiego ciąża, żona michała żebrowskiego dziecko, żona michała żebrowskiego w ciąży

Żona Michała Żebrowskiego jest w ciąży! Aleksandra i Michał Żebrowscy spodziewają się drugiego dziecka!

Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą na otwarciu butiku Louis Vuitton

fot: Kalbar

Aleksandra Żebrowska, żona Michała Żebrowskiego, jest w ciąży - tę plotkę ostatecznie potwierdził wywiad, jaki para udzieliła dwutygodnikowi Party. Domysły na temat błogosławionego stanu partnerki aktora pojawiły się w związku z coraz luźniejszymi kreacjami, które Ola wybierała na oficjalne wyjścia. Do tej pory bowiem Aleksandra Żebrowska znana była raczej z zamiłowania do seksownych, obcisłych kreacji. Sukienka, w której zaprezentowała się podczas uroczystego otwarcia butiku Louis Vuitton w Warszawie, była już zapewne próbą ukrycia coraz bardziej zaokrąglającego się brzuszka.

Dziecko pary ma przyjść na świat pod koniec 2013 roku. Będzie to już druga pociecha w związku Michała Żebrowskiego i jego żony. 30 marca 2010 roku urodził się trzyletni dzisiaj Franciszek.

W Polsce panuje obecnie prawdziwy baby boom! Aleksandra Żebrowska dołączyła do licznego grona gwiazd, które również spodziewają się dziecka. W ciąży są aktorka teatru Michała Żebrowskiego Małgorzata Socha, Justyna Steczkowska, Katarzyna Cichopek, Karolina Malinowska, Joanna Liszowska oraz Dorota Gardias.

Autor: monroe

Zdjęcia: Kalbar

Publikacja: 06.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również