szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
ZOSIA ŚLOTAŁA bez pracy. Wiemy kto ją zastąpi

ZOSIA ŚLOTAŁA straciła pracę? Nie będzie już oceniać stylizacji gwiazd!

Zosia Ślotała już nie będzie oceniać stylizacji gwiazd w magazynie Flesz. Jej miejsce zajmie Karolina Malinowska, która poprowadzi całkiem nową rubrykę. Czy to koniec kariery Zosi Ślotały?

Tagi: flesz, karolina malinowska, ŚLOTAŁA BEZ PRACY, ŚLOTAŁA STRACIŁA PRACĘ, zosia ślotała

ZOSIA ŚLOTAŁA straciła pracę. Nie będzie już oceniać stylizacji gwiazd!

fot: WBF

Kariera Zosi Ślotała nabrała ogromnego tempa dzięki związkowi z Borysem Szycem. Stylistka dostała własną rubrykę w magazynie Flesz, zajmując miejsce Kasi Tusk. Do tego zaczęła pracować w Dzień Dobry TVN.

Zobacz też: BIŻUTERIA NA ZIMĘ 2014. Zosia Ślotała w naszyjniku ORLOVSKY za 1189 złotych! HIT czy KIT?

Niestety, teraz portal Wirtualnemedia.pl informuje, że Zosia Ślotała już nie będzie oceniać stylizacji gwiazd na łamach Flesza. Jej miejsce zajmie Karolina Malinowska, która poprowadzi rubrykę na temat street fashion.

Street fashion jest już tak popularne, iż uznaliśmy, że przyda się ocena eksperta, jak Polki sobie z nim radzą. Co więcej, jest to pewna odmiana wobec dotychczasowych rubryk w gazetach, gdzie są oceniane wieczorowe stylizacje gwiazd - powiedziała Wirtualnemedia.pl redaktor naczelna Flesza.

Ale fani Zosi Ślotały nie muszą się martwić! Redaktor naczelna Flesza zapewniła, że nie kończy współpracy ze stylistką, tylko zmienia jej formułę. Ciekawe, co teraz będzie robiła Ślotała?

Zobacz też: Zosia Ślotała otworzyła pierwszy butik marki JUST PAUL. Stylizacja Zosi to HIT czy KIT?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 11.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również