szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
ZUO CORP i ANNA DELLO RUSSO - Zuo Corp projektuje ubrania dla Anny dello Russo

ZUO CORP dla ANNY DELLO RUSSO. Bartek Michalec zaprojektował dla słynnej dziennikarki!

Anna Dello Russo założy ubrania Zuo Corp! Bartek Michalec z grupy projektowej Zuo Corp zaprojektował ubrania specjalnie dla dyrektor kreatywnej japońskiego Vogue'a, dziennikarki i modelki, Anny Dello Russo. Czy Anna pokaże się w ubraniach polskiego projektanta? Okaże się już niebawem.

Tagi: anna dello ruso zuo corp, anna dello russo, bartek michalec, bartek michalec zuo corp, Zuo Corp, zuo corp dla anny dello russo, Zuo Corp kolekcja, zuo corp ubrania

ZUO CORP dla ANNY DELLO RUSSO. Bartek Michalec zaprojektował dla słynnej dziennikarki!

Anna Dello Russo w ubraniach Zuo Corp? Unikalne projekty Bartka Michalca z pewnością przypadną do gustu nieprzeciętnej Annie Dello Russo.

fot: Anna Dello Russo official Facebook

Zuo Corp to jedna najoryginalniejszych polskich marek. Wyróżnikami jej stylu są unikalne fasony, bogactwo etnicznych wzorów i wyrazista, egzotyczna kolorystyka. Ubrania Zuo Corp upodobały sobie polskie gwiazdy oraz blogerki. Najbardziej znane fanki niepowtarzalnego stylu marki to rajski ptak polskiej blogosfery - Macademian Girl oraz Monika Brodka. Już niedługo jednak grono ambasadorek Zuo Corp może powiększyć się o światową sławę, Annę Dello Russo. Słynna dziennikarka madowa, modelka i dyrektor kreatywna japońskiego Vogue'a już wkrótce zaprezentuje się w ubraniach projektu Bartka Michalca z Zuo Corp, który niedawno otrzymał nagrodę Doskonałość Mody za 2012 rok w kategorii Projektant Roku.

Jak wiadomo Anna Dello Russo lubi wspierać młodych projektantów i chętnie pokazuje się w ubrania niszowych marek. W ten sposób wiosną 2011 roku wypromowała nikomu nieznanego gruzińskiego projektanta Davida Komę. Podczas mediolańskiego Tygodnia Mody chętnie pozowała do zdjęć w jego projektach. Czy można mieć lepszą reklamę swoich projektów?

Ubrania Zuo Corp mają sporą szansę znaleźć uznanie Anny - nie od dziś wiadomo, że gwiazda gustuje w barwnych i wzorzystych ubraniach oraz nieprzeciętnych fasonach. Trzy projekty Bartka Michalca z kolekcji Jungle Gardenia zostały wysłane już do Anny Dello Russo! Kto wie, może usłyszymy wkrótce o Bartku na międzynarodowej arenie mody?

Autor: JW

Zdjęcia: Anna Dello Russo official Facebook

Publikacja: 25.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
51-letnia Anna Dello Russo szaleje w basenie i życzy wszystkim wesołych wakacji! [video]
51-letnia Anna Dello Russo szaleje w ...

Anna Dello Russo znowu sprawiła, że w świecie mody zawrzało! 51-letnia redaktorka japońskiej edycji magazynu Vogue opublikowala na swojej stronie filmik, w którym szaleje w basenie w niebieskiej peruce i skąpym, różowym ...