szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zwyciężczyni Top Model z nowym kontraktem!

ZUZA KOŁODZIEJCZYK w ubraniach byłej żony RADKA MAJDANA!

Zuza Kołodziejczyk, zwyciężczyni Top Model z kontraktem! Zuza została twarzą nowej kolekcji Sylwii Majdan, byłej żony Radka Majdana. Jak prezentuje się Zuza Kołodziejczyk podczas sesji?

Tagi: kontrakt zuzy kołodziejczyk, sylwia majdan zuza kołodziejczyk, zuza kołodziejczyk, ZUZA KOŁODZIEJCZYK MISBEHAVE, zuza kołodziejczyk sesja, zuza kołodziejczyk top model, zuza kołodziejczyk u żony Majdana, żona Majdana zuza kołodziejczyk

ZUZA KOŁODZIEJCZYK w ubraniach byłej żony RADKA MAJDANA!

Zuza Kołodziejczyk firmuje ubiory Sylwii Majdan

fot: Sylwia Majdan Oficjalny Profil Facebook

Zuza Kołodziejczyk będzie firmować ubiory Sylwii Majdan. Laureatka Top Model podpisała kontrakt i została twarzą nowej kolekcji projektantki. Nie jest tajemnicą, że nie wszyscy byli zadowoleni z wygranej Zuzy w show TVN, ta jednak poczyna sobie coraz śmielej w świecie mody.

Komentarze na temat wygranej Zuzy w finale, nie milkły jeszcze wiele tygodni po programie. Pojawiały się głosy, że jest za niski, inni mówili, że jest za gruba i widzowie oraz jury popełnili wielki błąd.

Zobacz także: TOP MODEL: Anja Rubik krytykuje Zuzę Kołodziejczyk! Czy zwyciężczyni TOP MODEL 3 zrobi karierę? >>

W sieci pojawiły się zdjęcia z sesji Zuzy Kołodziejczyk dla Sylwii Majdan, byłej żony Radka Majdana. Całość wykonano w plenerze, m.in. na ulicach Berlina. Zdaniem fachowców, modelka doskonale wpasowała się w prosty, minimalistyczny, acz kobiecy styl ubiorów Majdan. A wam jak się podoba Zuza Kołodziejczyk w nowych kreacjach?

Zobacz zdjęcia z sesji i zza kulis:

Zuza w czasie sesji

Zuza w czasie sesji

Zuza w trakcie sesji

Zuza Kołodziejczyk w czasie sesji

Zuza Kołodziejczyk w czasie sesji

Autor: mkusy

Zdjęcia: Sylwia Majdan Oficjalny Profil Facebook

Publikacja: 10.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również