szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz piękną sesję Zuzy Bijoch w magazynie Antidote!

Zuzanna Bijoch jako paryżanka w magazynie Antidote!

Zuzanna Bijoch w sesji dla magazynu Antidote wygląda jak prawdziwa paryżanka! Pozuje w eleganckich stylizacjach na tle najważniejszych miejsc stolicy Francji i udowadnia, że jej wysokie miejsce w rankingach najlepszych modelek nie jest przypadkowe. Zobaczcie zdjęcia Zuzanny Bijoch z francuskiej sesji dla Antidote!

Tagi: antidote fw 2013/2014, polskie modelki, polskie modelki w zagranicznych sesjach, victor demarchalier, zuza bijoch, zuzanna bijoch, zuzanna bijoch antidote

Zuzanna Bijoch jako Paryżanka w magazynie Antidote!

Zuzanna Bijoch jako paryżanka

fot: antidote magazine

Motywem przewodnim jesienno-zimowego wydania magazynu Antidote jest Paryż. Tym bardziej cieszymy się, że jego okładkę i sesje opanowały piękne polskie modelki. Magazyn ma aż osiem okładek, z czego na dwóch pojawiły się Polki - mieszkająca we Francji Małgosia Bela i powracająca na szczyty rankingów Kasia Struss. Wewnątrz, w sesji o paryskim stylu możemy za to podziwiać Zuzannę Bijoch.

Sesja jest utrzymana w nieco mrocznym klimacie, ukazuje Zuzanne Bijoch jako damę z zeszłej epoki, która pojawia się na głównych ulicach Paryża. Nasza modelka pozuje z poważną, skupioną miną, która sprawia, że wygląda jak pomnik prawdziwej paryżanki - eleganckiej i szykownej kobiety z klasą.

Autorem sesji jest Victor Demarchelier - syn jednego z najsłynniejszych fotografów mody - Patricka Demarchelier. Zarówno on, jak i młodziutka Zuzanna Bijoch po raz kolejny udowodnili, że pozycja i sława w świecie mody stuprecontowo im się należy!

Autor: J.M.

Zdjęcia: antidote magazine

Publikacja: 27.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak spędza wakacje Zuzanna Bijoch?
Jak spędza wakacje Zuzanna Bijoch?

Zuzanna Bijoch opowiedziała o swoich wakacyjnych planach. Modelka przyznała, że mimo napiętego grafiku, ma wolne przez cały sierpień. Zobaczcie, jak Zuzanna Bijoch zamierza spędzić wakacje!