szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zwyciężczyni Top Model 3 chce pracować za granicą!

Zuzanna Kołodziejczyk, zwyciężczyni Top Model 3 chce pracować za granicą!

Zwyciężczyni Top Model 3 po sukcesach na polskich wybiegach marzy o zagranicznej karierze. Do tej pory żadna z modelek występujących w programie nie zaistniała na międzynarodowych wybiegach! Czy Zuzanna Kołodziejczyk będzie pierwsza?

Tagi: top model 3, zuza z top model chce pracować za granicą, zuzanna kołodziejczyk, zuzanna kołodziejczyk dzień dobry tvn

Zuzanna Kołodziejczyk, zwyciężczyni Top Model 3 chce pracować za granicą!

Zwyciężczyni Top Model 3 chce pracować za granicą!

fot: WBF

Zuzanna Kołodziejczyk, zwyciężczyni trzeciej edycji programu Top Model, nie ma zamiaru zmarnować swojej szansy na wielką karierę. Modelka na naszych wybiegach radzi sobie doskonale, ale jak zdradziła podczas wywiadu w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN, jej plany na przyszłość związane są z zagranicznymi wybiegami.

Zobacz też --> MIŁOŚĆ NA BOGATO: mieszkanie Sylwii Nowak - zdjęcia!

Jak sama mówi: Bardzo chciałabym zaistnieć za granicą, ale agencja jeszcze w stosunku do mnie się waha. Do tej pory już zdarzyliśmy poznać ogromną determinację modelki chociażby jeśli chodzi o jej wygląd, więc bardzo prawdopodobne, że jej marzenia o zagranicznych wybiegach niebawem się spełnią.

Zobacz też --> KATARZYNA ZIELIŃSKA wzięła ślub. Kto zaprojektował jej suknię?

Co ciekawe Zuza wyznała również jak dużych poświęceń wymaga od niej jej figura, picie ogromnych ilości wody i ćwiczenia są jak najbardziej godne naśladowania, ale modelka wyznała również, że prawie nic nie je. Efekty tej diety są widoczne, ale mamy nadzieję, że nikt nie będzie brał przykładu z młodej modelki!

Autor: MT

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 06.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...