szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Margaret jest singielką. Dlaczego?

ZWIĄZEK MARGARET: czemu Margaret nie ma chłopaka?

Margaret nadal nie ma chłopaka. Artystka zrobiła szybką karierę, ale nadal nie ma szczęścia w miłości. Do tej pory nie spotkała mężczyzny swojego życia. Dlaczego? O tym powiedziała w jednym z wywiadów.

Tagi: chłopak margaret, kim jest chłopak margaret, margaret, margaret chłopak, związek margaret

ZWIĄZEK MARGARET: czemu Margaret nie ma chłopaka?

Margaret jest singielką. Dlaczego?

fot: Margaret (oficjalny fanpage)

Margaret ma na koncie sporo sukcesów, jednak kariera przeszkadza jej najwyraźniej w życiu prywatnym. Jej utworów można słuchać już nie tylko tylko w Polsce, ale także za granicą. Artystka ma szansę na międzynarodową karierę. Sporo czasu spędza jednak promując swój mini album All I Need. Sporo czasu zajmują jej koncerty, przez co brakuje jej czasu dla siebie i poznawanie nowych osób, w tym mężczyzn.

Zobacz też: MARGARET jak VIOLETTA VILLAS. Uderzające podobieństwo gwiazd! >>

Magazynowi Grazia zdradziła jaki jest jej ideał mężczyzny. - Nigdy nie miałam faceta w moim wieku, zawsze starszych. Chciałabym, żeby mój facet był dojrzały, wyrozumiały, spełniony i żeby ze mną nie rywalizował. Byłoby fajnie, gdyby miała artystyczną duszę, bo to daje inny przelot pomiędzy ludźmi - przyznała artystka.

Zobacz też: MARGARET. Tatuaże gwiazdy. Tylko u nas! Wszystkie tatuaże MARGARET! >>

Wyznała też czemu ciągle nie spotkała tego jedynego: Mam wrażenie, że się mnie boja, bo wiem, czego chcę i wiem z jakim facetem chcę być - stwierdziła Margaret. Miejmy nadzieję, ze uda jej się kiedyś pogodzić życie uczuciowe z karierą.

Zobacz też: JAK ROBIĆ SWEET FOCIE? Margaret i Dawid Woliński radzą jak robić słodkie zdjęcia >>

Autor: ko

Zdjęcia: Margaret (oficjalny fanpage)

Publikacja: 06.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!