szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
W finale Mam talent najlepsi okazali się Delfina i Bartek - Bartosz Byjoś i Delfina Przeszłowska

MAM TALENT: DELFINA I BARTEK zwycięzcami V edycji programu Mam Talent!

Gimnastyczny duet Delfina i Bartek wygrał Mam talent i zgarnął 300 000 złotych! Dowiedz się kto był najlepszy i sprawdź, co działo się podczas finału V edycji show.

Tagi: adam lambert whataya want from me, adele skyfall, Agnieszka Chylińska, ania filipowicz, benny benassi satisfaction, delfina i bartek, ewelina lisowska, finał mam talent, kto wygrał mam talent, mam talent, Pitzo & Polssky, V edycja Mam talent, x factor

DELFINA I BARTEK zwycięzcami V edycji MAM TALENT!

Widzowie Mam talent uznali, że największym talentem w V edycji wykazali się Delfina i Bartek.

fot: Grzegorz Press/TVN

Za nami finałowe emocje piątej edycji programu Mam talent. Ostatniemu odcinkowi jak zwykle towarzyszyły ogromne emocje i popisowe numery uczestników.

Według części jurorów nie brakowało także wpadek. Od Roberta Kozyry oberwało się Bartkowi Grzankowi. Kozyra zarzucił mu brak warsztatu, a jego wykonanie Whataya Want From Me Adama Lamberta nazwał amatorskim. Natomiast z występu świetlnych iluzjonistów z MultiVisual niezadowolona była Małgorzata Foremniak. Aktorka uznała, że ich występ opierał się wyłącznie na gadżetach.

Przed ogłoszeniem wyników swój wielki hit Nieodporny rozum wykonał niedawny gość portalu Glamki.pl, Ewelina Lisowska. CZYTAJ WIĘCEJ>>. Co ciekawe, Ewelina także brała udział w programie Mam talent. Wystartowała w IV edycji show, ale odpadła dość wcześnie. Przepustką do kariery okazał się dopiero jej udział w X Factor, gdzie została dostrzeżona.

A oto najlepsza trójka V edycji Mam talent:

Miejsce 3 - Ania Filipowska

Trzecie miejsce zdobyła Ania Filipowska, która wykonała karkołomny pokaz gimnastyczny w swojej słynnej szklanej kuli. Tym razem podniosła jednak poprzeczkę. Dosłownie. Przy dźwiękach Skyfall Adele, Ania zawisła wraz z partnerem kilkanaście metrów nad sceną i to bez zabezpieczenia! Jestem pod wielkim wrażeniem. W pewnym momencie pomyślałam sobie, że oglądam to samo. Dodaliście dramaturgię, to, co robiliście to megatrudność. Nie zdajemy sobie z tego sprawy. To się ocierało o granice niebezpieczeństwa. To było niebywale magicznie - usłyszała od Małgorzaty Foremniak.

Miejsce 2 - Pitzo & Polssky

Drugie miejsce podium należy do duetu tancerzy z niesamowitym poczuciem humoru. Pitzo & Polssky tym razem wcielili się w roboty. Mnie nie zawiedliście. Mieliście najmniej czasu na przygotowanie do finału, a to był wasz najlepszy występ - powiedziała po ich występie zachwycona Agnieszka Chylińska. Naszym (skromnym) zdaniem chłopaki zasłużyli na zwycięstwo!

Miejsce 1 - Delfina i Bartek

Natomiast 300 000 złotych i tytuł zwycięzcy V edycji Mam talent zdobył duet gimnastyków Delfina i Bartek. To było piekielnie trudne, ale i anielsko piękne. Zapomniałem, gdzie jestem. Byłem jak w transie - powiedział po ich występie Robert Kozyra. I podobnego zdania byli widzowie, którzy przyznali parze tytuł zwycięzców.

Na koniec prowadzący program Marcin Prokop i Szymon Hołownia wyrazili nadzieję, że w 2013 roku również będą mogli wyłowić kolejne niezwykłe talenty. Czekamy zatem na VI edycję programu!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Grzegorz Press/TVN

Publikacja: 24.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
MAM TALENT: pierwszy odcinek szóstej edycji!
MAM TALENT: pierwszy odcinek szóstej edycji!

Szósta edycja programu Mam Talent już ruszyła! Co wydarzyło się w pierwszym odcinku show? Jak w towarzystwie Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak czuł się nowy juror - Agustin Egurrola? Przeczytaj naszą relację!

VI edycja MAM TALENT już wkrótce!
VI edycja MAM TALENT już wkrótce!

W VI edycji programu Mam talent Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska przy stole jurorskim przywitały Agustina Egurrolę. Jak znany choreograf sprawdził się w nowej roli? Przekonamy się już 7 września 2013!

MAM TALENT 2013: niższe pensje jurorów programu! Zobacz ile zarabiają jurorzy MAM TALENT
MAM TALENT 2013: niższe pensje jurorów ...

Oszczędności w Mam Talent! Jurorzy będą musieli zacisnąć pasa! Dostaną mniej pieniędzy! Na obniżkę nie zgodził się tylko Robert Kozyra i prawdopodobnie dlatego pożegnał się z programem. Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak ...