szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak udekorować stół na komunię, żeby wyglądał stylowo i modnie?

DEKORACJA STOŁU NA KOMUNIĘ: Stylowe nakrycia stołu na Komunię Świętą!

Biała zastawa do dekoracji stołu na komunię sprawdzi się w klasycznych wnętrzach. Jeżeli jednak twoje mieszkanie ma charakter bardziej nowoczesny, możesz pokusić się o bardziej ekstrawagancką zastawę. Dzięki niej twój dom będzie wyglądał stylowo i modnie.

Tagi: dekoracja stołu na komunię świętą, dekoracje na komunię, jak udekorować stół na komunię, komunia święta, stół na komunię, udekoruj swój stół na komunię, wystrój stołu na komunię, zastawa na komunię

DEKORACJA STOŁU NA KOMUNIĘ: Stylowe nakrycia stołu na Komunię Świętą!

Elegancka zastawa na Komunię Świętą nie musi być w całości biała. Połącz ten standardowy kolor i odważniejszymi barwami.

fot: Mariusz Bykowski

Zapraszając gości na uroczysty, komunijny obiad musimy pamiętać nie tylko o tym, jakie potrawy podajemy, ale też ważne jest jak ten posiłek zostanie podany. O udanym przyjęciu świadczy też wygląd i dekoracja komunijnego stołu. Właśnie dlatego dużą wagę powinniśmy przywiązać do ułożenia i stylu zastawy stołowej. Jeżeli nie przepadasz za klasyczną, białą zastawą i poszukujesz inspiracji, skorzystaj z 8 gotowych dekoracji stołu komunijnego.

Pamiętaj, że żaden element ustawiony na stole nie może być przypadkowy! Każdy talerz powinien spełniać jakąś funkcję. Zasada ta dotyczy także sztućców. Nie kładź na stole talerza i widelców do ryby, jeżeli w twoim menu jej nie będzie. Ilość talerzy i sztućców powinna być dobrana do ilości dań. Układając talerze pamiętaj też o kolejności dań. Talerze do tych potraw, które będą wydawane najwcześniej powinny leżeć na wierzchu. Sztućce również powinny być ułożone chronologicznie do kolejności wydawanych potraw. Ułóż je tak, żeby od zewnętrznej strony leżał sztuciec, który będzie używany jako pierwszy.

Doskonałym elementem dekoracyjnym stołu na komunię będzie nie tylko odświętna zastawa, ale też serwetki, które mogą stanowić bazę do układania zastawy. Jeżeli potrafisz, możesz też spróbować je ułożyć w ciekawy sposób. Dodatkową dekoracją stołu oprócz serwetek może być też bukiet żywych kwiatów lub kolorowe świeczki.

Zastanawiasz się nad dekoracją stołu na Komunię Świętą swojego dziecka? Chcesz, żeby twój stół wyglądał elegancko, stylowo i modnie? Jak ułożyć zastawę i sztućce, żeby stół wyglądał wytwornie? Zajrzyj do naszej galerii i skorzystaj z 8 stylowych i eleganckich dekoracji stołu komunijnego.

poprzedni
nastepny
DEKORACJA STOŁU NA KOMUNIĘ: Stylowe nakrycia stołu na Komunię Świętą!

Elegancka zastawa na Komunię Świętą nie musi być w całości biała. Połącz ten standardowy kolor i odważniejszymi barwami.

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Zdjęcia: Mariusz Bykowski

Publikacja: 02.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
KOMUNIA ŚWIĘTA: Fryzury komunijne, buty i sukienki na komunię, prezenty i życzenia komunijne! Poradnik Glamki.pl
KOMUNIA ŚWIĘTA: Fryzury komunijne, buty i ...

Zastanawiasz się, jak uczesać dziecko na Komunię Świętą? Gdzie kupić ładne i niedrogie sukienki komunijne? Jaki prezent kupić dziewczynce z okazji Komunii Świętej? Jakie sklepy mają największą ofertę dziecięcych zegarków? A może ...

PREZENTY NA KOMUNIĘ dla dziewczynki! Co kupić w prezencie na Komunię Świętą?
PREZENTY NA KOMUNIĘ dla dziewczynki! Co ...

Wybór prezentu na Komunię Świętą dla dziewczynki nie należy do najłatwiejszych, tym bardziej, gdy nie jesteś chrzestnym. W obowiązku rodziców chrzestnych jest kupienie dziecku roweru, komputera czy złotego medalika. Podpowiadamy, jaki prezent ...