szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Świąteczne ozdoby: Jak udekorować choinkę na święta?

DEKORACJE ŚWIĄTECZNE Gdzie kupić kolorowe ozdoby na choinkę? [GALERIA]

Każdego roku zastanawiamy się jak modnie i ładnie ozdobić choinkę. Kupić ozdoby jedno- dwu- czy wielkokolorowe? W tym roku najmodniejsza choinka powinna świecić wszystkimi kolorami tęczy. Obejrzyj galerię i zobacz, gdzie można kupić kolorowe bombki i ozdoby choinkowe!

Tagi: dekoracja choinki, dekoracja choinki zdjęcia, dekoracje boze narodzenie, dekoracje bożonarodzeniowe ozdoby, dekoracje choinkowe, dekoracje świąteczne, JAK OZDOBIĆ CHOINKĘ, lampki, ozdoby świateczne, świateczne dekoracje, świąteczne ozdoby choinkowe

DEKORACJE ŚWIĄTECZNE Gdzie kupić kolorowe ozdoby na choinkę?

Obejrzyj galerię i zobacz, gdzie i za ile kupisz kolorowe ozdoby na choinkę!

fot: Almi Decor, HOME&YOU, Wojag, ZARA HOME

Dekorowanie choinki stanowi każdego roku nie lada wyzwanie. Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś jakie ozdoby powiesisz na swojej choince, obejrzyj przygotowane przez nas propozycje!

Choinka w kolorze!

W tym roku do łask wracają znów wielokolorowe ozdoby choinkowe. O ile w zeszłym roku motywem przewodnim był jeden, dominujący kolor w różnych odcieniach, w tym roku można się pokusić o większą różnorodność. Nowoczesna choinka powinna przyciągać spojrzenia! Im więcej kolorów, tym lepiej. Producenci ozdób świątecznych coraz rzadziej produkują zwykłe kolorowe bombki. Najmodniejsze dekoracje na choinkę w tym roku, to wielokształtne zawieszki w pastelowych kolorach.

Biała choinka dla odważnych!

Pastelowe zawieszki i kolorowe bombki doskonale będę komponować się na białej choince. Z kolei bombki i zawieszki w bardziej żywych kolorach będą mocno kontrastowały z białymi gałązkami, podkreślając tym samym nowoczesny styl choinki.

Więcej pomysłów na dekorację białej choinki znajdziesz w artykule: DEKORACJE ŚWIĄTECZNE Modna biała choinka w nowoczesnym domu [GALERIA] >>

Tradycyjne bombki choinkowe

Dla osób, które kochają tradycję również mamy dobrą wiadomość. Modne, kolorowe bombki można także kupić w dość tradycyjnej odsłonie. Wiele firm produkuje kolorowe bombki tradycyjnymi metodami. Szklane, kolorowe bombki do dekoracji choinki są ręcznie zdobione i malowane.

Więcej pomysłów na tradycyjne dekorowanie choinkiDEKORACJE ŚWIĄTECZNE Jak tradycyjnie udekorować choinkę? [GALERIA] >>

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Wojag HOME&YOU Almi Decor ZARA HOME

Publikacja: 07.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Lampki na święta do dekoracji choinki i domu
Lampki na święta do dekoracji choinki ...

Udekoruj dom na święta w stylu GLAMOUR! Święta Bożego Narodzenia kojarzą sie głównie z tradycją. Mamy pomysł na dekoracje świąteczne w stylu GLAMOUR! Najważniejszym elementem modnych dekoracji świątecznycch są lampki choinkowe. Można ...