szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Udekoruj swoją kuchnię na Święta z home&you. Zobacz nasze pomysły!

Dekoracje świąteczne home&you: ozdób swoją kuchnię przed Bożym Narodzeniem!

Choć do Świąt jeszcze parę tygodni, warto już dziś pomyśleć o bożonarodzeniowych dekoracjach i ozdobach. Dziś przedstawiamy kuchenne akcesoria home&you, które pomogą tobie i twoim domownikom poczuć atmosferę magicznych, rodzinnych Świąt. Zobacz piękne dekoracje bożonarodzeniowe z home&you w naszej galerii!

Tagi: dekoracje boże narodzenie, dekoracje bożonarodzeniowe ozdoby, dekoracje na boże narodzenie, dekoracje świąteczne, home&you

Dekoracje świąteczne Home&You: ozdób swoją kuchnię przed Bożym Narodzeniem!

Dekoracje świąteczne home&you

fot: HOME&YOU

Przygotowania do Bożego Narodzenia warto zacząć od wprowadzania drobnych, świątecznych akcentów. Choć na bożonarodzeniowe ozdoby typu lampki choinkowe jest jeszcze za wcześnie, możesz wnieść do swojego domu kilka miłych, świątecznych akcentów.

Świetnym pomysłem są filiżanki i kubki z bożonarodzeniowymi motywami. W ofercie home&you naszą uwagę zwróciła piękna, czerwona filiżanka z choinką. Przyznaj, że herbata wypita z takiego cacka musi smakować lepiej!

Maluchom na pewno spodobają się świąteczne kubki home&you z namalowanymi pingwinami i Św. Mikołajem - to przy okazji dobry pomysł na mikołajkowy prezent!

Zobacz także: Prezenty na mikołajki. Pomysły na mikołajkowe prezenty!

Wśród bożonarodzeniowych ozdób home&you naszą uwagę przykuły też piękne, wyjątkowo ozdobne misy. Napełnij je mandarynkami lub słodyczami i postaw na parapecie - czy kuchnia nie nabiera od razu świątecznego charakteru?

Zobacz dekoracje bożonarodzeniowe home&you w naszej galerii!

poprzedni
nastepny
Dekoracje świąteczne Home&You: ozdób swoją kuchnię przed Bożym Narodzeniem!

świecznik Casilla, 39 zł

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Zdjęcia: HOME&YOU

Publikacja: 02.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...