szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Udekoruj swój dom na Święta i skorzystaj z 25 proc. zniżki na wszystkie ozdoby świąteczne!

Dekoracje świąteczne home&you: zniżka 25 proc. na ozdoby świąteczne w salonach home& you!

Choć od Świąt dzieli nas jeszcze parę tygodni już dziś wybierz dekoracje świąteczne, którymi ozdobisz swój dom. Dzięki akcji home&you "Im szybciej, tym taniej" do niedzieli 10 listopada możesz kupić piękne bożonarodzeniowe ozdoby aż o 25% taniej!

Tagi: dekoracje świąteczne, home&you, HOme&you na święta bożego narodzenia, home&you wyprzedaże, ozdoby bożonarodzeniowe, ozdoby choinkowe

Dekoracje Świąteczne home&you: zniżka 25 proc. na ozdoby świąteczne w salonach home& you!

fot: HOME&YOU

Co roku postanawiasz sobie, że wcześniej rozpoczniesz przygotowania do Świąt? Teraz masz okazję, żeby nie tylko ominąć tłumy w galeriach handlowych, ale też kupić świąteczne dekoracje z aż 25 proc. zniżką! W salonach home&you (a także w sklepie online) znajdziesz ogromny wybór wspaniałych ozdób, dzięki ktrórym twój dom nabierze bajkowego charakteru, rodem z wigilijnych opowieści i baśni o północnych krainach.

Zobacz także: DEKORACJE HOME&YOU: Świeczniki i lampiony na Święta Bożego Narodzenia

W home&you znajdziesz wszystkie świąteczne akcesoria, jakie tylko sobie wymarzysz. Bogaty wybór ozdób choinkowych, figurek aniołków czy małych choinek, wianki, stroiki i wiele, wiele innych. Możesz też wybrać kolorystykę, która najbardziej kojarzy ci się z Bożym Narodzeniem - złotą, śnieżnobiałą, czerwoną, a nawet różową!

Zniżki w salonach home&you będą trwały do 24 listopada, ale w kolejnych tygodniach będą coraz mniejsze. Dlatego nie wahaj się i skorzystaj z zakupów z 25 proc. rabatem - to okazja, by twój dom wyglądał pięknie dużo mniejszym kosztem. A to, co zaoszczędzisz możesz przeznaczyć na prezenty dla bliskich lub kupić w końcu swój wymarzony zestaw do kawy.

Zobacz ozdoby home&you, które najbardziej nam się spodobały! Widzisz wśród nich coś dla siebie?

poprzedni
nastepny
Dekoracje Świąteczne home&you: zniżka 25 proc. na ozdoby świąteczne w salonach home& you!

Zawieszka Harpangel, 15,00 pln

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Zdjęcia: HOME&YOU

Publikacja: 04.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również