szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Świąteczna kolekcja H&M Home

Dekoracje świąteczne: jak udekorować swój dom na Boże Narodzenie

Na Święta Bożego Narodzenia H&M Home przygotował dekoracje bożonarodzeniowe, które pomogą wprowadzić do twojego domu świąteczną atmosferę. Zobacz, jakie ozdoby znalazły się w ofercie i wybierz, które z nich umilą ci ten szczególny czas.

Tagi: dekoracje boże narodzenie, dekoracje bożonarodzeniowe ozdoby, dekoracje świąteczne, nowe trendy

Dekoracje świąteczne 2013 jak udekorować swój dom na Boże Narodzenie 2013

fot: Materiały Prasowe

H&M Home na Święta Bożego Narodzenia proponuje bogaty wybór wiszących ozdób i świeczek. Dominuje jasna kolorystyka - białe i złote dekoracje świąteczne rozświetlą twój dom i sprawią, że będzie błyszczał blaskiem rodem z krainy świętego Mikołaja.

Wśród ozdób świątecznych znajdziesz m.in. bombki z pereł, które możesz powiesić na choince czy stroiku. Ale nie tylko. Przypięte do zasłon pięknie ozdobią twoje okna, a powieszone na brzegach obrusu nadadzą elegancki wygląd świątecznemu stołowi.

Nic nie nadaje bardziej świątecznej atmosfery niż ciepłe światło świec. Wśród propozycji dekoracji świątecznych H&M Home możesz znaleźć piękne świece i świeczniki. Postaw więc kilka świeczek na parapecie czy meblach i zanurz się w świątecznej atmosferze.

Ozdoby H&M Home to też dobry pomysł na mikołajkowy lub świąteczny prezent. Ich zaletą są nie tylko ciekawe wzory, ale też atrakcyjne (jak to w H&M) ceny.

Zobacz w galerii, które z ozdób szczególnie się nam spodobały.

poprzedni
nastepny
Dekoracje świąteczne 2013 jak udekorować swój dom na Boże Narodzenie 2013

Świecznik, 14,90 pln

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 01.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...