szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Fani home&you zaprojektowali swoje kubki!

Do salonów i sklepu online home&you trafiły wyjątkowe kubki zaprojektowane przez fanów marki. To prace, które wygrały specjalny konkurs dla fanów home&you. Zobacz jak wyglądają kubki, które wygrały w konkursie!

Tagi: home&you, home&you dodatki

Fani home&you zaprojektowali swoje kubki!

Jakiś czas temu home&you ogłosiło konkurs. Fani marki mogli zaprojektować swój wymarzony kubek, a na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. Do wygrania były m.in. bony na 1000 zł do wykorzystania w sklepach home&you oraz możliwość stworzenia własnego kubka! Zwycięskie projekty trafiły do sprzedaży w sklepach home&you w całej Polsce.

Każda z propozycji była interesująca, a wiele z projektów wyróżniało się w sposób szczególny, dlatego wybór tej jednej najlepszej grafiki okazał się niezwykle trudny, wręcz niemożliwy, dlatego postanowiliśmy przyznać ex aequo dwa pierwsze miejsca i wprowadzić do sprzedaży oba kubki – mówi Magdalena Szarejko, Specjalista ds. Marketingu home&you.

Projekty, które zwyciężyły to Coffee or Tea Karoliny Dolnickiej i Good Morning Justyny Bojczuk. Co sprawiło, że panie zaprojektowały właśnie takie wzory? Justyna Bojczuk przyznaje, że stworzyła kubek, z którego sama chciałaby pić. Karolina Dolnicka również zaprojektowała kubek, jaki chciałaby mieć w kuchennej kolekcji.

Kubki zaprojektowane przez fanów home&you są już dostępne w sprzedaży


Autor: J.M.

Publikacja: 05.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
PROMOCJE HOME&YOU: kupuj więcej, płać mniej!
PROMOCJE HOME&YOU: kupuj więcej, płać mniej!

W sieci salonów oraz sklepie online home&you wystartowała promocja KUPUJ WIĘCEJ, PŁAĆ MNIEJ. Podczas akcji można skorzystać z rabatów, których wysokość zależy od kwoty na paragonie. Zniżki sięgają nawet 30%!

Home&you kolekcja wiosna 2014. Dodatki, które ożywią każde wnętrze!
Home&you kolekcja wiosna 2014. Dodatki, które ...

Wiosna nieodłącznie kojarzona jest z zielenią i burzą kwiatów. Marka home&you wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów prezentuje kolekcję na wiosnę 2014 z kwiatami w roli głównej. Zobaczcie dodatki, które wprowadzą powiew ...