szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Adresy sklepów H&M Home Polska

H&M Home w Polsce! Sprawdź adresy sklepów H&M Home

H&M Home otwiera salony w Polsce! Sklepy z artykułami wnętrzarskimi H&M Home pojawią się w dużych centrach handlowych kilku miast w Polsce. Gdzie mieszczą się salony H&M Home? Sprawdź adresy sklepów H&M Home.

Tagi: adresy sklepów h&m home, h&m, h&m home, h&m home adresy, h&m home kolekcja jesień 2013, h&m home polska, h&m home w polsce

H&M Home już jesienią 2013 w Polsce! Jesienna kolekcja H&M Home!

Kolekcja H&M Home na jesień 2013

fot: Materiały Prasowe

Salony H&M Home już niedługi pojawią się w Polsce. Będzie można w nich kupić podstawowe artykuły do aranżacji wnętrz zaprojektowane według najnowszych światowych trendów. W ofercie sieciówki znajdziemy m.in. drewniane tace, designerskie wazony, ceramika, świeczniki, obrazy, poduszki, narzuty na łóżko, zasłony, pościel i ręczniki.

Dodatki z najnowszej kolekcji H&M Home jesień zima 2013 wkrótce będą dostępne w Polsce. Szwedzka sieciówka otwiera salony w centrach handlowych kilku dużych miast w Polsce: dwa w Poznaniu i po jednym w Warszawie, Nowym Sączu, Gdyni i Krakowie. Wszystkie otwarcia zaplanowane są na przełom października i listopada 2013 roku.

W niektórych centrach H&M Home pojawi się jako dodatkowy dział w salonach odzieżowego brandu H&M. W niektórych centrach handlowych marka będzie zajmować też lokale sąsiadujące z flagową marką brandu ale będzie posiadać osobne wejście.

Autor: JW

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 16.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ASHLEY BENSON w kampanii H&M. Gwiazda Słodkich kłamstewek w roli modelki!
H&M
ASHLEY BENSON w kampanii H&M. Gwiazda ...

Ashley Benson, gwiazda serialu Słodkie kłamstewka, pojawiła się w letniej kampanii marki H&M.  Aktorka prezentuje letnią kolekcję, która jest połączeniem dziewczęcego uroku z wakacyjnym luzem. Sprawdźcie i oceńcie najnowsze propozycje H ...