szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
JAK ZAPAKOWAĆ PREZENTY? Oryginalne pakowanie prezentów

JAK ZAPAKOWAĆ PREZENTY? Oryginalne pomysły na pakowanie prezentów świątecznych

Jak zapakować prezenty? Zdradzamy oryginalne pomysły na pakowanie prezentów świątecznych! Sprawdź, w jaki sposób możesz zapakować prezenty, by wyglądały estetycznie i niebanalnie!

Tagi: JAK ZAPAKOWAĆ PREZENTY?, ORYGINALNE PAKOWANIE PREZENTÓW, POMYSŁY NA ORYGINALNE PAKOWANIE PREZENTÓW

JAK ZAPAKOWAĆ PREZENTY? Pomysły na oryginalne pakowanie prezentów świątecznych

fot: fot. materiały prasowe

Święta Bożego Narodzenia jesteś już prawie przygotowana - wysprzątałaś mieszkanie, przygotowałaś świąteczne stylizacje i kupiłaś prezenty bliskim, ale jeszcze ich nie zapakowałaś? Przybywamy z pomocą i garścią pomysłów na oryginalne pakowanie prezentów świątecznych!

W domowym zaciszu ze zwykłych opakowań na prezenty możesz stworzyć prawdziwe dzieła sztuki, które będzie żal rozpakować!

Aby oryginalnie zapakować prezenty, potrzebujesz jedynie ciekawego i prostego pomysłu oraz kilku drobiazgów. Wystarczy zwykły papier do pakowania (nawet taki pozbawiony wzorków!) i kolorowa włóczka lub wstążka. Możesz też ozdobić swoje opakowania gałązkami żywej choinki, wyciętymi z papieru gwiazdkami lub choinkami.

Ciekawym pomysłem jest także ozdobienie prezentów starymi zdjęciami, suszonymi kwiatami lub innymi oryginalnymi gadżetami, które tylko przyjdą Ci do głowy!

Zobacz galerię zdjęć z oryginalnymi pomysłami na pakowanie prezentów świątecznych!

poprzedni
nastepny
JAK ZAPAKOWAĆ PREZENTY? Pomysły na oryginalne pakowanie prezentów świątecznych
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 23.12.2015, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...