szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jakie drzwi wybrać do modnego mieszkania?

MODNE WNĘTRZA: bądź glamour – rozświetl swoje wnętrze

Jak się modne wnętrza? Wyjątkowe mieszkanie to nie tylko nietypowe aranżacje mebli i dodatków, ale również dobór unikatowych drzwi. Marka proponuje nam  jedyny taki produkt w Polsce - drzwi na wysoki połysk w okleinie GLOSSA. Atrakcyjny design oraz szeroki wybór modeli i kolorów skrzydeł, wzbogacą wnętrze o niezbędną energię i odrobinę szaleństwa.

Tagi: jak modnie pomalować ściany, jak pomalować ściany, jak urządzić dom, jak urządzić modnie mieszkanie, modne kolory ścian, modne kolory w domu, modne mieszkanie, modne ściany, modne wnętrza, pomysły na malowanie ścian

MODNE WNĘTRZA 2013: bądź glamour – rozświetl swoje wnętrze

Modne drzwi w 2013 roku

fot: Materiały Prasowe

Modne wnętrza w 2013 roku charakteryzują się blaskiem. Wrócił on na salony. Pasuje wszędzie, zarówno do krzykliwych aranżacji, jak i minimalistycznych, stonowanych wnętrz. Stanowi niezbędny element nowoczesnego mieszkania. W odpowiedzi na najnowsze trendy INTERDOOR prezentuje drzwi na wysoki połysk. Ich powierzchnię pokrywa okleina GLOSSA, która nadaje skrzydłom wyjątkowego blasku oraz rozświetla i optycznie powiększa wnętrza.

Wyjątkowy design

Drzwi na wysoki połysk to propozycja dla ceniących nowoczesność, funkcjonalność i wyjątkowe rozwiązania. Skrzydła dostępne są w 6 uniwersalnych kolorach (white glossa, black glossa, red glossa, cream glossa, grafit glossa i palisander glossa), możliwych do zastosowania w 13 modelach, w tym w okleinie drewnopodobnej - palisander glossa. Dzięki możliwości dopasowania koloru okleiny GLOSSA do wykończenia podłogi czy mebli użytkownik zyskuje nieograniczone możliwości aranżacyjne dla każdego wnętrza.

Funkcjonalność

Oprócz atrakcyjnego designu, drzwi marki INTERDOOR posiadają tak istotne cechy dla jak: funkcjonalność i solidność wykonania. Zastosowana w produkcji specjalna folia zapewnia trwałość i jednolitość koloru, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach, np. pod uszczelką. Tym samym drzwi nie wyblakną z czasem, a zamówienie kolejnych o tym samym odcieniu nie będzie stanowić problemu. Zastosowanie okleiny GLOSSA gwarantuje również, że skrzydła będą równomiernie lśnić na całej powierzchni.

Pojawiające się odpryski i zadrapania to częste trudności występujące w wyniku eksploatacji drzwi lakierowanych lub pokrytych akrylem. W przypadku okleiny na wysoki połysk GLOSSA drzwi cechuje większa i odporność na uszkodzenia mechaniczne, sprawiając, że są praktyczne i wygodne w użytkowaniu.

Najwyższa jakość

Niezwykle trwałe elementy wykorzystane w produkcji oraz solidna konstrukcja drzwi INTERDOOR zapewniają, że będą one służyć swoim właścicielom przez długie lata. Dodatkowo firma dba o to, aby proces produkcji drzwi przebiegał całkowicie zgodnie z naturą i w trosce o środowisko. Z tego względu producent przestrzega obowiązujących norma, a odpady poddaje recyclingowi. Na tym procesie zyskuje nie tylko przyroda, ale również użytkownik. Dzięki zastosowaniu okleiny GLOSSA, na zamówione drzwi INTERDOOR nie tylko czeka się krócej, ale również ich cena jest bardziej atrakcyjna w stosunku do uzyskanych korzyści: Zastosowanie okleiny GLOSSA o wysokim połysku skraca czas produkcji drzwi w odniesieniu do drzwi lakierowanych na wysoki połysk. Dzięki temu, że wieloetapowe lakierowanie nie jest konieczne, klient może szybciej otrzymać zamówiony model drzwi. To także dodatkowa korzyść dla portfela, gdyż drzwi pokryte błyszczącą okleiną są tańsze niż te, które otrzymują wysoki połysk innymi metodami – podsumowuje Michalina Kochanowska, marketing manager INTERDOOR

poprzedni
nastepny
MODNE WNĘTRZA 2013: bądź glamour – rozświetl swoje wnętrze

Modne drzwi w 2013 roku

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

WIDEO GLAMKI.PL: Fiolet we wnętrzach

Kolor fioletowy bardzo często kojarzony jest z osobami posiadającymi artystyczną dusze, natomiast ostatnio jest to kolor, który stał się bardzo modny we wszystkich wnętrzach. Zapytaliśmy eksperta jak go łączyć z innymi kolorami, a także jakie odcienie pasują do jakich wnętrz.

Autor: ko

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 21.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MODNE WNĘTRZA: akwarele na ścianach
MODNE WNĘTRZA: akwarele na ścianach

Chcesz mieć modne wnętrze? Wybierz akwarele! Mokre na mokrym to jedna z technik malowania akwarelami, która pozwala na uzyskanie na papierze efektu rozmytego, półprzezroczystego tła obrazu. I ten obraz możesz umieścić na ...

MODNE WNĘTRZA 2013: jakie trendy we wnętrzach w 2013 roku?
MODNE WNĘTRZA 2013: jakie trendy we ...

Jakie są modne wnętrza 2013? My wiemy! Podpowiadamy jak modnie urządzić mieszkanie. Każdy, kto urządzał już swoje mieszkanie, wie ile czasu i energii to zajmuje. Remont i urządzanie domu mają jednak całą ...