szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Światowej sławy ilustratorka z Polski szkicuje na... ekranie smartfona

Agata Nowicka – artystka, która na co dzień tworzy ilustracje dla magazynów takich jak The New York Times, New Yorker, czy TIME odstawiła na bok swój przybornik i udowodniła, że z nową technologią warto, i łatwo jest się zaprzyjaźnić. Jej nietuzinkowe szkice powstałe na ekranie smartfona możemy podziwiać na platformie blogowej www.pieknieproste.pl, przedstawiającej kobiecą twarz technologii.

Tagi: Agata Nowicka, Endo, Samsung, smartfony dla kobiet

Światowej sławy ilustratorka z Polski szkicuje na... ekranie smartfona

fot: mat pres

Uzdolniona ilustratorka, autorka komiksów, operująca charakterystyczną kreską. Warszawianka od 13 lat, pełnoetatowa mama, miłośniczka marcepanu, czekolady i właścicielka roweru Lady Mars. Na co dzień inspiruje i zachwyca swoimi rysunkami czytelników na całym świecie. Współpracuje z agencjami kreatywnymi zarówno w Warszawie, jak i w Nowym Jorku. Ceni autentyczność, najwyższą jakość i prostotę. Selektywnie dobiera projekty w które się angażuje. Tak w wielkim skrócie można opowiedzieć o Agacie Nowickiej, znanej także pod pseudonimem Endo, która dołączyła właśnie do projektu #pięknieproste.

Platforma blogowa #pięknieproste

Nowoczesna platforma blogowa #pięknieproste, sygnowana przez markę Samsung stała się miejscem, gdzie Agata Nowicka zdecydowała się opowiedzieć Czytelniczkom o swojej przygodzie z nowoczesnymi technologiami. „Trudno mi już wyobrazić sobie życie bez urządzeń mobilnych. Jeszcze niedawno telefonu używałam głównie do rozmów, a wszelkie gadżety wydawały mi się zbyt skomplikowane. Dzisiaj, kiedy pracuję równocześnie na dwóch kontynentach i odbywam niezliczoną ilość spotkań, smartfon stał się moim przenośnym biurem. Mało tego, jestem w stanie robić szkice na ekranie Samsung Galaxy Note 4 i wysyłać je bezpośrednio do klientów, bez konieczności włączania komputera! Teraz jako Ambasadorka projektu #pięknieproste staram się zachęcić inne kobiety, żeby zaczęły korzystać z nowoczesnej technologii i w ten sposób ułatwiały sobie żonglowanie codziennymi obowiązkami. To bardziej proste, niż nam się wydaje.” – powiedziała Agata Nowicka.

Projekt #pięknieproste to ciekawe historie i sylwetki inspirujących, przedsiębiorczych Polek, które doskonale odnajdują się w świecie nowoczesnych technologii. Dotychczas akcję sygnowały swoim nazwiskiem – projektantka mody - Rina Cossack, lekkoatletka - Ania Jagaciak, twórczynie FEMI PLEASURE – Ania i Kamila Nawarkiewicz oraz autorka bloga Mammamija – Ania Rutkowska. Każda z Ambasadorek w cyklu autorskich wpisów odkrywała nie tylko niezliczone funkcje i możliwości mobilnych urządzeń Samsunga, ale także dzieliła się listą przydatnych aplikacji oraz gustownych akcesoriów.

Nowa techonologia jak wskazuje końcówka rodzajowa jest kobietą! Agata Nowicka na każdym kroku podkreśla, że w jej życiu najważniejsze są kobiety. Jej córka, przyjaciółka, kobiety z jej ilustracji, a teraz także Czytelniczki #pięknieproste. To właśnie im chce pokazać pięknie prostą stronę współczesnych technologii. Gorąco zapraszamy do odwiedzenie bloga oraz polubienie profilu dedykowanego projektowi na Instagramie.” – powiedział Olaf Krynicki, PR Manager Samsung Electronics.

Platforma blogowa #pięknieproste to również o wiele więcej niż systematyczna porcja świetnych autorskich tekstów, pięknych zdjęć i nowych inspiracji. To miejsce gdzie organizowane są wyjątkowe konkursy dla Czytelniczek oraz publikowane najświeższe newsy związane z akcją.

poprzedni
nastepny
samsung/1
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Zdjęcia: mat pres

Publikacja: 05.12.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...