szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Świąteczna kolekcja Zara Home

ZARA HOME na święta. Zobacz modne ozdoby świąteczne ZARA HOME

Na święta Bożego Narodzenia Zara może zapewnić wam modne rzeczy do ubrania i na... wigilijny stół! Wybraliśmy najciekawsze dodatki i świąteczne ozdoby Zara Home. Sprawdź najnowsze trendy na Boże Narodzenie!

Tagi: dekoracje boze narodzenie, dekoracje bożonarodzeniowe ozdoby, dekoracje świąteczne, nowe trendy, ozdoby świąteczne, świateczne dekoracje, świateczne stroiki, świąteczne ozdoby choinkowe, tanie ozdoby choinkowe, Zara, zara home, zara sklep online

ZARA HOME na święta. Zobacz modne ozdoby świąteczne ZARA HOME

Złote brokatowe świąteczne zawieszki. Jest na czym oko zawiesić, prawda? ;) Zestaw takich eleganckich modnych bożonarodzeniowych gadżetów kupicie w sklepach Zara Home za 49,90 zł.

fot: ZARA HOME

Zara Home na święta Bożego Narodzenia proponuje klasyczne, eleganckie ozdoby i dekoracje świąteczne. W ofercie marki znajdziecie wszystkie niezbędne gadżety - od bombek choinkowych przez sztućce, szklanki aż po serwetki. W świątecznej kolekcji widać inspirację stylem skandynawskim. Prosto, modnie i pięknie!

W ofercie dominuje czerwień, biel, złoto i srebro. Na potrzeby kolekcji zaprojektowano ponad 100 różnych produktów. Ceny dekoracji świątecznych jak zwykle bardzo zróżnicowane. Na szczęście, częściej zaskakują pozytywnie. ;)

Wybrane propozycje ze świątecznej oferty Zara Home znajdziesz w naszej galerii >>

Zobacz: Świąteczna kuchnia DUKA. Zobacz modne ozdoby świąteczne do kuchni >>

Autor: SuDeK

Zdjęcia: ZARA HOME

Publikacja: 07.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również