szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Chłodzące kamizelki hitem w drużynie Holandii. Gadżet pomagający odzyskać siły?

Chłodzące kamizelki zrobiły furorę w ćwierćfinałowym meczy Holandia-Kostaryka. Holendrzy założyli je po meczu zakończonym remisem, kiedy to musieli zregenerować siły przed dogrywką. Czy zadziałało? Chyba tak, skoro drużyna przeszła do półfinału!

Tagi: Chłodzące kamizelki, holandia, mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014, Mundial 2014

Chłodzące kamizelki hitem w drużynie Holandii. Gadżet pomagający odzyskać siły?

fot: BULLS

Mundial 2014 to ogromne emocje nie tylko dla fanów piłki nożnej. Znani sportowcy pojawiają się w kolejnych sesjach dla pism modowych i kampaniach dla największych projektantów. Co więcej  tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej wiążą się również z prezentacją nowych technologii, które znajdują zastosowanie w sporcie.

Hitem okazały się chłodzące kamizelki, które drużyna Holandii założyła po zakończonym remisem meczu z Kolumbią. Drużynę czekała jeszcze dogrywka i rzuty karne, więc zmniejszenie zmęczenia i szybka regeneracja były konieczne. Czy działanie kamizelek, które schładzają organizm było faktycznie tak duże, czy to doskonała forma piłkarzy, ale faktem jest, że  drużyna Holandii zagra w półfinałach!

Zobacz też Neymar nie zagra już w mistrzostwach. Brazylia w Mundialu 2014 bez Neymara! >>>>

Chłodzące kamizelki zwróciły uwagę wszystkich kibiców, myślicie, że staną się one hitem w kolejnych mistrzostwach?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: MT

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 06.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
8 najpiękniejszych kobiet piłkarzy!
8 najpiękniejszych kobiet piłkarzy!

Mundial 2014 to wielke święto piłki nożnej. Jednak Mistrzostwa Świata to nie tylko okazja do kibicowania seksownym piłkarzom, ale też do przyjrzenia się ich pięknym kobietom. Zobaczcie nasz ranking 8 najpiękniejszych dziewczyn ...