szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Internet Emotikony

Czy emotikony zastąpią słowa?

Emotikonki bardziej popularne niż zwykłe słowa? Przedstawiamy nowe aplikacje, w których rozmowa odbywa się wyłącznie za pośrednictwem obrazków.

Tagi: emotikony, emotikony moda, internet, media społecznościowe, social media

Czy emotikony zastąpią słowa?

fot: mat. prasowe

Żyjemy w ciągłym pośpiechu. Nie mamy czasu nie tylko na relaks, ale nawet na rozmowę z najbliższymi. Emotikony ułatwiają nam komunikację w internecie, ale czy w najbliższym czasie będą mogły zastąpić zwykłe słowa? Fast Company postanowiła zatroszczyć się o zabieganych pracusiów, przedstawiając dwie nowe aplikacje - Emojicate oraz Emojili. Koniec problemów z ortografią i pisownią. W tych aplikacjach będziesz mogła rozmawiać używając wyłącznie emotikonek.

Co ciekawe, popularne domy mody natychmiastowo podchwycili nowy trend, tworząc własne spersonalizowane ikonki. Tak właśnie powstały słynne emojili z Karlem Lagerfeldem, jego ulubioną kotką Choupette czy wizerunkiem Chanel.

A co Wy sądzicie? Wolicie rozmawiać za pomocą emotikon?

Emotikony od Harper's Bazaar

Autor: EB

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 14.08.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Alfabet nowych emotikonek dla fanów mody!
Alfabet nowych emotikonek dla fanów mody!

Tylko dla fanów mody! Od niedawna w największych portalach społecznościowych możecie używać nowe emotikony zaprojektowane przez Harper' Bazaar. Shopping, wizyta u kosmetyczki - wyrazić siebie jednym znakiem jeszcze nigdy nie było takie proste!

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...