szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Facebook znowu nie działa w wielu krajach

FACEBOOK nie działa! Kolejna poważna awaria Facebooka. Dlaczego nie można się zalogować?

Nie mogę się zalogować na Facebooku! Facebook nie działa! W internecie nie brakuje zdziwionych użytkowników fejsa, którzy nie wiedzą dlaczego pod adresem facebook.pl widzą jedynie komunikat o błędzie wczytywania strony.

Tagi: blokada facebooka, błąd facebooka, facebook, facebook awaria, facebook awaria 2013, facebook błąd, facebook logowanie, facebook nie działa, facebook.pl, logowanie facebook, nie mogę zalogować się na facebooku, pl facebook, www.facebook.pl

FACEBOOK nie działa! Kolejna poważna awaria Facebooka. Dlaczego nie można się zalogować?

Mark Zuckerberg, twórca Facebooka.

fot: BULLS

Awaria Facebooka. Od 28 stycznia 2013 użytkownicy serwisu Marka Zuckerberga mają kłopoty z zalogowaniem się do Facebooka. Poniedziałkowe przejściowe problemy administratorzy tłumaczyli usterką DNS, która uniemożliwiała logowanie się. Przedstawiciele serwisu przekonywali, że usterka dotknęła tylko osób, które logowały się poprzez zakładki w przeglądarkach i aplikacje mobilne. Wieczorem czasu polskiego sytuacja wróciła do normy.

Niestety, już następnego dnia, we wtorek 29 stycznia 2013 Facebook zaliczył kolejną i  to jeszcze poważniejszą globalną awarię. Polacy od samego rana mieli kłopoty z dostępem do Facebooka. Zalogować udało się nielicznym, jednak po tym serwis i tak przestawał odpowiadać. Przedstawiciele serwisu na razie milczą. Tymczasem według informacji Dziennika Internautów, awaria dotknęła także użytkowników popularnego fejsa w Wielkiej Brytanii, Argentynie i Kanadzie.

Około godziny 14:00 29 stycznia 2013 serwis znów zaczął działać.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 29.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Zacny suchar milordzie! Fanpage z żartami na Facebooku bije rekordy. Wywiad z autorką profilu
Zacny suchar milordzie! Fanpage z żartami ...

Strony z dowcipami na Facebooku coraz popularniejsze. Jedną z najbardziej obleganych jest Zacny suchar milordzie. Jak powstaje fanpage? Czy suchary potrafią śmieszyć? Zobacz wywiad z autorką fanpage'u Zacny suchar milordzie!