szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kobiece aplikacje do iPhone'a

Obowiązkowe aplikacje dla iPhone'a. Najlepsze aplikacje dla kobiet

Co zainstalować by przemienić iPhone'a w narzędzie przyjazne każdej kobiecie? Sprawdź nasze zestawienie użytecznych aplikacji.

Tagi: aplikacje iPhone, Apple, co zainstalować na iphonie, iphone, kobiece aplikacje

Aplikacje iPhone

Zestawienie najlepszych aplikacji dla kobiet

fot: iTunes

Smartfon to nie tylko urządzenie służące do dzwonienia, wysyłania SMSów i przeglądaniu sieci w łóżku tuż przed zaśnięciem. Poniższa lista przedstawia nasze propozycje aplikacji, które pozwolą zamienić ukochanego iPhone’a w użyteczne narzędzie codziennego użytku.

 

WhatsApp

WhatsApp

Aplikacja to lepsza wersja iMessages z tym wyjątkiem, że pozwala na wysyłanie wiadomości do osób z innym smartfonem niż Apple. Dzięki temu możemy komunikować się z systemami Blackberry, iOS, Windows Phone, Symbian oraz Android. Wiadomości wykorzystują jedynie transfer danych, a sama aplikacja jest darmowa i nie wymaga dodatkowych opłat.

Link do aplikacji

 

Waze

Waze

Każdy z kierowców chciałby omijać korki i wiedzieć wcześniej o wszelkich utrudnieniach na drodze. Na szczęście jest Waze - nowoczesna aplikacja łącząca nawigację z funkcjami mediów społecznościowych jak np. Facebook. Dzięki aktywności użytkowników (a jest ich w Polsce całkiem sporo) możemy informować i być informowanym o wypadkach, kontrolach policji i innych wydarzeniach w czasie rzeczywistym. Waze jest nawigacją tworzoną przez innych użytkowników, dzięki czemu baza ponad 10 milionów kierowców bardzo szybko wysyła raporty o sytuacji na drogach.

Link do aplikacji

 

JakDojade.pl

JakDojade

Dla niezmotoryzowanych posiadamy także propozycję innej, niezbędnej według nas aplikacji. JakDojadę.pl to serwis, gdzie możemy szybko zaplanować podróż z wykorzystaniem komunikacji miejskiej. Linie, przesiadki oraz alternatywne trasy są prezentowane w nowoczesny i schludny sposób. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich ceniących swój czas.

Link do aplikacji

 

Soundhound

SoundHound

Według nas aplikacja obowiązkowa dla wszystkich kochających muzykę. Wpadła w ucho jakaś melodia i nie możesz jej znaleźć? A może w radiu leci jakiś nowy przebój i speaker nie podał tytułu? Dzięki tej aplikacji szybko znajdziesz to, co chodzi ci po głowie.

SoundHound wyszukuje muzykę z otoczenia a także potrafi rozpoznać nucone piosenki. Jeśli nie dysponujemy mobilnym internetem – zapisane nagranie może być przechowane do czasu, aż znajdziemy się w zasięgu sieci Wifi.

Link do aplikacji

 

Skype

Skype

Jest to program znany od wielu lat i ciągle udoskonalany. Dzięki aplikacji Skype możemy komunikować się tekstowo, głosowo oraz urządzać wideokonferencje z bliskimi nam osobami. Jakość połączeń ciągle jest ulepszana, a jakość przesyłanego wideo robi wrażenie nawet na małym ekranie iPhone’a. Co więcej – jest to aplikacja dostępna na innych systemach, więc możemy rozmawiać nie tylko z posiadaczami gadżetów Apple’a.

Link do aplikacji

 

Dropbox - Google Drive - SkyDrive

DropBox Google Drive SkyDrive

Powyższe trzy aplikacje łączy jedno – służą przechowywaniu danych w tak zwanej „chmurze”. Dzięki zapisywaniu plików na serwerach firm możemy łatwo dzielić się zdjęciami, dokumentami oraz innymi rzeczami nie tylko ze znajomymi ale i pozostałymi urządzeniami w domu i pracy.

Link do DropBox, Google Drive oraz SkyDrive

 

GLAMLIFE

GLAMLIFE

Aplikacja służąca zbieraniu wszystkich plot, ploteczek oraz informacji ze świata zdrowia, ubioru i urody w jednym miejscu. GLAMLIFE może obejmować takie tematyki jak plotki, moda, muzyka, popularne w sieci filmy i zdjęcia, seriale, trendy czy nawet takie nisze jak Bollywood.

Link do aplikacji

 

Ebook Reader

Ebook Reader

Jak nazwa wskazuje jest to aplikacja służąca do otwierania cyfrowych wydań książek. Ekran Retina spisuje się ponadprzeciętnie podczas czytania dzięki wysokiej rozdzielczości. Ciekawa propozycja dla wszystkich szukających alternatywy dla wbudowanej w iPhone’a aplikacji.

Link do aplikacji

 

iPeriod Utimate

iPeriod

Przyjemny i użyteczny program do śledzenia cyklu. Możemy wpisywać swoje uwagi, dodawać dodatkowe informacje potrzebne do śledzenia płodnych dni, zapisywać nasz nastrój i wiele, wiele innych. Dodatkowo można dokupić inne wersje kolorystyczne i dopasować wirtualny kalendarz wedle woli.

Link do aplikacji

Autor: pjaczewski

Zdjęcia: iTunes

Publikacja: 01.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również