szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
W jakie gry zagramy na Playstation 4?

PLAYSTATION 4: Jakie gry będą dostępne na PS4? DIABLO III i inne potwierdzone gry

Sony Playstation 4 jeszcze przed Bożym Narodzeniem 2013 w sklepach! Czy gry z PS3 będą działały na Playstation 4? Jakie tytuły będą wydane na czwartą generację konsoli Sony? Sprawdziliśmy to!

Tagi: cena ps4, gdzie kupić ps4, gry ps4, ile kosztuje ps 4, kiedy w sprzedaży playstation 4, play play station, playstation, playstation 4, playstation 4 cena, playstation 4 zdjęcia, playstation store, playstation3, premiera ps4, ps2, ps3, ps3 sony, ps4

PLAYSTATION 4: Jakie gry będą dostępne na PS4? DIABLO III i inne potwierdzone gry

Na Playstation 4 zagramy m.in. w kultowe Diablo III

fot: Sony

Sony zaprezentował konsolę Playstation 4 w Nowym Jorku 20 lutego 2013. Poznaliśmy jej dokładną specyfikację techniczną, natomiast japoński gigant nie pokazał jeszcze samej konsoli. Pochwalił się natomiast grami, które będą dostępne na PS4.

Czy gry z PS3 będą działać na PS4?

Najważniejsza i najgorsza informacja dla graczy to możliwy fakt, że gry z PS3 i poprzednich modeli nie będą kompatybilne na PS4. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, na Playstation 4 będzie można jednak streamować gry z poprzedniej konsoli. W sieci głośno jest także od informacji, że Sony pójdzie śladem producentów gier na PC i zablokuje możliwość odtwarzania używanych gier. Zakupiona gra miałaby według nich być przyporządkowana do jednego konta i jeśli ją sprzedamy - jej nowy właściciel nie będzie miał z niej żadnego pożytku. Na oficjalnej konferencji przedstawiciele Sony nie odnieśli się do tego wątku, jednak podobno za kuluarami padły słowa, że to jedynie plotki i na PS4, podobnie jak na poprzednich konsolach będą działały gry z drugiego obiegu.

W jakie tytuły zagramy na Playstation 4?

Podczas premiery PS4 sporo miejsca poświęcono grom, które są już przygotowane na najnowszą konsolę. Wśród potwierdzonych tytułów znajduje się już spory katalog gier: Killzone Shadow Fall, Knack, inFamous: Second Son, The Witness, Watch Dogs, Drive Club i Diablo III to tylko niektóre z nich. Ta ostatnia zostanie wydana jednocześnie zarówno na Playstation 3 jak i PS4.

Swoje propozycje na Playstation 4 zapowiadają także polscy producenci gier.

Zobacz: Sony zaprezentował Playstation 4

Knack

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Sony

Publikacja: 20.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również