szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Prezent pod choinkę dla chłopaka

Najlepsze prezenty dla NIEGO. Prezenty na gwiazdkę dla mężczyzn

Prezenty gwiazdkowe. Co wybrać dla swojego chłopaka lub męża. Płyta, film i książka pod choinkę dla mężczyzny? Co wybrać na prezent gwiazdkowy dla niego? Sprawdź nasze propozycje prezentów gwiazdkowych.

Tagi: co kupić chłopakowi na gwiazdkę, jaki prezent dla chłopaka, prezent, prezenty gwiazdkowe, prezenty na gwiazdkę, prezenty pod choinkę

PREZENTY NA GWIAZDKĘ 2013: Najlepsze prezenty dla NIEGO. Prezenty na gwiazdkę dla mężczyzn

Niepamięć na DVD będzie doskonałym prezentem dla miłośników kina akcji

fot: BULLS

Prezent pod choinkę. Jaki prezent wybrać dla niego? Proponujemy gotowy zestaw na prezent dla mężczyzny: płyta, książka i film. Sprawdź jaką gwiazdkową niespodziankę wybrać dla chłopaka.

Zobacz także: PREZENTY NA GWIAZDKĘ: Najlepsze prezenty dla NIEJ. Prezenty na gwiazdkę dla kobiet >>

Muzyka

Prezent gwiazdkowy, to jednocześnie okazja do puszczenia oka i zrobienia ukochanemu kawału. Nowa płyta prześmiewców z Braci Figo Fagot Eleganckie Chłopanki nadaje się do tego świetnie. Pozornie niezbyt składne teksty, na granicy wulgarności i grafomanii, przaśna muzyka w sposób otwarty nawiązująca do disco - polo. W czym zatem tkwi fenomen popularności Braci? W zręcznym żonglowaniu pomysłami, które gdzieś już kiedyś słyszeliśmy, doprawionymi tekstami bez hamulców. Dla miłośników ostrej jazdy nowe kawałki: Jagiełło, Ballada o Stachu Żołnierzu czy Wóda Zryje Banię stanowić będą być może już sylwestrową playlistę. Na drugim biegunie możemy postawić Lisę Stansfield. Niewielu wierzyło, że jeszcze wróci do śpiewania. Tymczasem jest nowa figura i nowa płyta Seven. Autorka hitów All Around The World czy Change powraca w naprawdę dobrym stylu, więc jeżeli twój facet lubi soul pomieszany z popem, zaśpiewany zmysłowym głosem - Seven jest wymarzonym prezentem.

Zobacz także: PREZENTY NA GWIAZDKĘ. Najpopularniejsze płyty na prezent gwiazdkowy >>

Książka

Mocnych pozycji dla facetów nie brakuje, jak wybrać te najbardziej rzetelne. Jeśli chodzi o literaturę faktu pojawiła się na rynku książka Partyzanci. Walka w Imię Sprawiedliwości, Pieniędzy i Boga. Doskonała pozycja o ruchach rebelianckich napisana przez słynnego amerykańskiego reportera Jona Lee Andrsona. O co chodzi partyzantom z Afganistanu, Salwadoru, Palestyny czy Birmy? Jakie idee im przyświecają, skąd biorą pieniądze i jak rekrutują swoich członków? Sposoby działania i codzienne życie rebeliantów od kuchni. Tak blisko nie podszedł jeszcze nikt. Miłośnicy biografii, a w szczególności polskiej muzyki również mogą spodziewać się gwiazdkowej niespodzianki, jeśli ich wybranka serca dowie się o kolejnej pozycji poświęconej Markowi Grechucie. Chwile których nie znamy. Opowieść o Marku Grechucie Marty Sztokfisz to znakomite studium twórczości Grechuty. Autorka doskonale odczytuje wpływ prywatnego życia i epoki, na jego twórczość. Książka nie tyle traktuje zatem o samym artyście, ale przywołuje raczej ducha czasów, w których tworzył i które, zdaniem wielu rozświetlał swoimi piosenkami.

Zobacz także: PREZENTY NA GWIAZDKĘ. Najpopularniejsze książki na prezent gwiazdkowy >>

Film

Trzymając się zasady, że każdy mężczyzna chciałby choć raz uratować ludzkość przed zagładą, dajmy mu chociaż zobaczyć jak to się robi. Niepamięć, film tworców i producentów Gry O Tron, a także Genezy Planety Małp, będzie doskonałym elementarzem. Poznajemy zatem nieustraszonego Jacka Harpera (Tom Cruise), który ratuje piękną kobietę, ale nade wszystko musi posiąść tajemnicę uratowania całej ludzkości. O ile fabuła trąci nieco myszką, to efekty specjalne bez zarzutu. Dodatkowo na ekranie Olga Kurylenko i Morgan Freeman. jako swego rodzaju opozycję - nomen omen - możemy potraktować znakomity dokument Żywie Biełaruś. Jak większość cywilizowanego świata, wolelibyśmy, by to co dzieje się na Białorusi rzeczywiście można było traktować jako swego rodzaju fantastykę. Niestety reżim Łukaszenki sprowadza społeczeństwo do parteru i tylko nieliczni potrafią podnieść głowę. Pół fabularny, pół dokumentalny film Krzysztofa Łukaszewicza, pozwala choć trochę zajrzeć za żelazną kurtynę Białorusi.

Zobacz także: PREZENTY NA GWIAZDKĘ. Najpopularniejsze filmy DVD na prezent gwiazdkowy >>

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 11.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również