szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PREZENTY NA GWIAZDKĘ. Co kupić dla niej? Co kupić dla niego?

PREZENTY NA GWIAZDKĘ. Pomysły na prezenty na gwiazdkę dla niej i dla niego do 500 złotych

Pora kupić prezenty na gwiazdkę dla bliskich! Co kupić mamie, tacie, bratu, siostrze, dziewczynie lub chłopakowi? Sprawdź nasze pomysły na uniwersalne gwiazdkowe prezenty zarówno dla niej, jak i dla niego! Pomysły na prezenty na gwiazdkę 2013 do 500 złotych na Glamki.pl!

Tagi: CO KUPIĆ NA GWIAZDKĘ 2013, POMYSŁY NA ŚWIĄTECZNE PREZENTY, PREZENTY DLA CHŁOPAKA, prezenty dla dziewczyny, prezenty na gwiazdkę

PREZENTY NA GWIAZDKĘ 2013. Pomysły na prezenty na gwiazdkę 2013 dla niej i dla niego do 500 złotych

fot: fot. materiały prasowe

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, dlatego nadeszła odpowiednia pora na przygotowanie świątecznych prezentów dla bliskich. Tym razem prezentujemy Wam pomysły na uniwersalne gwiazdkowe prezenty dla niej i dla niego do 500 złotych. Jeśli Wasz budżet pozwala na taki wydatek, to macie szansę na zakup praktycznego gadżetu.

Zobacz też: Najlepsze prezenty pod choinkę do 100 zł (galeria z cenami!)

Pomysły na prezenty do 500 złotych

Świetnym pomysłem na prezent, który przypadnie do gustu zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie, jest Aparat Fuji Instax Mini 7s. Robienie nim zdjęć jest bardzo proste – wystarczy nastawić tryb, nacisnąć spust migawki, a zdjęcie wielkości karty kredytowej będzie natychmiast gotowe! Co ważne, będzie ostre i wyraźne. Aparat Fuji Instax Mini 7s kupisz w sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych Empik za 224,99 zł.

Dobrym pomysłem jest także zakup golarki (odpowiednie modele dla kobiet i mężczyzn również znajdziesz w salonach i sklepie internetowym Empik). Fanom i fankom motoryzacji z pewnością przypadnie do gustu nawigacja samochodowa, a także bezprzewodowa mysz do komputera w kształcie auta.

Zobacz też: PREZENTY NA GWIAZDKĘ. Pomysły na prezent dla szefa

Świetnym pomysłem na prezent jest także czytnik książek, tablet oraz zestaw do koktajli z schakerem royal za 165 złotych z Yego.pl.

Zobacz galerię z pomysłami na prezenty do 500 złotych. Pod każdym zdjęciem znajdziesz cenę produktu oraz miejsce, w którym go kupisz!

poprzedni
nastepny
PREZENTY NA GWIAZDKĘ 2013. Pomysły na prezenty na gwiazdkę 2013 dla niej i dla niego do 500 złotych

Zestaw do koktajli z schakerem royal 165 złotych z Yego.pl

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 09.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również