szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
10 super prezentów na Komunię Świętą dla dziewczynki!

PREZENTY NA KOMUNIĘ dla dziewczynki! Co kupić w prezencie na Komunię Świętą?

Wybór prezentu na Komunię Świętą dla dziewczynki nie należy do najłatwiejszych, tym bardziej, gdy nie jesteś chrzestnym. W obowiązku rodziców chrzestnych jest kupienie dziecku roweru, komputera czy złotego medalika. Podpowiadamy, jaki prezent dla dziewczynki na komunię 2014 będzie najlepszy.

Tagi: co dać dziewczynce na komunię, co kupić na komunię, jaki prezent dla dziewczynki, jaki prezent dla dziewczynki na komunię, jakie prezenty dla dziewczynki, jakie prezenty na komunię, komunia święta, Modne prezenty na komunię, PREZENTY NA KOMUNIĘ

PREZENTY NA KOMUNIĘ dla dziewczynki! Co kupić w prezencie na Komunię Świętą?

10 pomysłów na prezent dla dziewczynki na komunię:
Akwarium Petity.com 95 zł; domek dla lalek Nefere.pl 319 zł; zegarek Slap Watch 169 zł; kask SMYK 149,90 zł; łyżwo-rolki Merlin.pl 179 zł; fioletowy pamiętnik z hasłem SMYK 162 zł; wyciągarka do słodyczy Ministerstwogadzetow.com 129 zł; dmuchany walec do turlania Gadgets.pl 199 zł; zestaw do malowania i rysowania Panprezent.pl 28,90 zł; bukiet ze słodyczy Podarunkownia.com 54 zł

Zastanawiasz się nad idealnym prezentem dla dziewczynki na komunię? Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę zainteresowania ośmioletniej dziewczynki, która będzie przystępowała do Komunii Świętej. Nie zapominaj, że jest to jeszcze dziecko, które uwielbia się bawić. Przedstawiamy dziesięć idealnych pomysłów na prezent dla dziewczynki >> na Komunię Świętą!

Prezent dla dziewczynki na komunię powinien być zgodny z zainteresowaniami dziecka

Jeżeli zostałaś zaproszona na Komunię Świętą w charakterze gościa i masz dylemat, co kupić ośmioletniej dziewczynce mamy dla ciebie kilka super pomysłów. Oczywiście musisz wziąć pod uwagę zainteresowania dziecka, więc najlepiej, zanim podejmiesz decyzję, skonsultuj swoje pomysły z rodzicami dziewczynki.

Co kupić dziewczynce na Komunię Świętą?

Jednym z prezentów, przy których konsultacja z rodzicami jest konieczna, może być akwarium ze złotą rybką. Jeżeli rodzice nie wyrażą chęci posiadania zwierzątka w domu, możesz pokusić się o kupno ładnego domku dla lalek. Inną zabawką, która będzie służyć zarówno do zabawy, jak i do odpoczynku może być dmuchany walec do turlania. Dziewczynki w wieku 8 lat z pewnością ucieszą się też z własnej wyciągarki do słodyczy.

Jeżeli nie chcesz kupować dziewczynce kolejne zabawki, która po kilku zabawach zostanie odłożona na półkę, możesz pokusić się o coś bardziej praktycznego. Doskonałym prezentem będą na przykład łyżwo-rolki, które doskonale sprawdzą się zarówno latem, jak i zimą. Kiedyś zegarki kupowali chrzestni, dziś jest to zadanie komunijnych gości. Możesz więc postarać się o modny, kolorowy zegarek. Ponadto dziewczynki w wieku 8 lat mają już swoje sekrety. Właśnie dlatego idealnym prezentem będzie dla niej elektroniczny pamiętnik z hasłem.

Zabawnym i miłym dodatkiem do każdego prezentu może być natomiast bukiet z cukierków :)

Autor: Monika P.

Publikacja: 07.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
KOMUNIA ŚWIĘTA: Fryzury komunijne, buty i sukienki na komunię, prezenty i życzenia komunijne! Poradnik Glamki.pl
KOMUNIA ŚWIĘTA: Fryzury komunijne, buty i ...

Zastanawiasz się, jak uczesać dziecko na Komunię Świętą? Gdzie kupić ładne i niedrogie sukienki komunijne? Jaki prezent kupić dziewczynce z okazji Komunii Świętej? Jakie sklepy mają największą ofertę dziecięcych zegarków? A może ...