szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Zbliża się Dzień Ojca: Szukamy pomysłów na prezenty!

Dzień Ojca to doskonała okazja, by złożyć tacie życzenia i podarować mu prezent. Jakie prezenty wybrać dla taty? W naszej galerii zobaczycie najlepsze pomysły na Dzień Ojca!

Tagi: dzień ojca, dzień ojca kiedy, dzień ojca prezenty, PREZENTY DLA TATY

Zbliża się Dzień Ojca: Szukamy pomysłów na prezenty!

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Już 23 czerwca nasi tatusiowie otrzymają życzenia i prezenty. Jak na pewno wiecie, prezent dla taty może okazać się sporym problemem. O ile mamy uwielbiają kwiaty, biżuterię czy nowości kosmetyczne, to ojcowie (jak wszyscy mężczyźni) powtarzają zazwyczaj, że niczego im nie potrzeba. Co więc podarować tacie na Dzień Ojca?

Dobrym pomysłem będzie ciekawa książka. Reportaże z dalekich podróży, kryminały czy biografie znanych sportowców to książki, które doskonale sprawdzą się jako prezent dla taty.

W naszej galerii znajdziesz też męskie kosmetyki. Panowie często nie wiedzą, jaki krem będzie dla nich odpowiedni, dlatego wbrew pozorom chętnie przyjmują wszelkie produkty do pielęgnacji czy perfumy.

Wreszcie coś dla panów, którzy uwielbiają otaczać się pięknymi przedmiotami - jeśli wiesz, że Twój tata doceni kosmetyczkę z wysokiej jakości skóry lub karafkę wykonaną ze wspaniałego szkła, na Dzień Ojca możesz podarować mu prezent, który zaspokoi jego estetyczne potrzeby i będzie wspaniale prezentował się na półce.

Zobacz nasze propozycje prezentów na Dzień Ojca!

poprzedni
nastepny
Szklanki Elephant Black, Zara Home

Szklanki Elephant Black, Zara Home, 7.90 - 17.90 zł

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 08.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Anna Głogowska opowiada o swoim tacie!
Anna Głogowska opowiada o swoim tacie!

W Dniu Ojca gwiazdy opowiadają o swoich ukochanych rodzicach. Jak tatę wspomina Anna Głogowska? Wspólne wycieczki, opowieści, które Ania Głogowska pamięta do tej pory i niebezpieczne przygody... Zobaczcie, co tancerka mówi o ...