szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Co mówi o tobie horoskop celtycki?

Czy wiesz, jakie drzewo napełnia cię kosmiczną energią i sprawia, że jesteś taka, jaka jesteś? Poznaj horoskop celtycki, a przy okazji samą siebie!

Tagi: horoskop, horoskop celtycki, wróżby

Horoskop celtycki

fot: sxc.hu

Celtowie podzielili rok na "miesiące", które trwały mniej więcej po 10 dni i powtarzały się co pół roku. Każdemu miesiącowi patronuje inne drzewo. Oprócz tego są wyjątkowe dni, które mają swoje "prywatne" znaki – są to: najdłuższy i najkrótszy dzień w roku oraz dni przesilenia wiosennego i jesiennego. W sumie horoskop celtycki ma 22 znaki. Sprawdź, jakim znakiem jesteś w horoskopie celtyckim i dowiedz się jaka jesteś.

Jabłoń 23.12 – 1.01, 25.06 – 4.07

Najważniejsza dla ciebie jest rodzina. Dla swoich bliskich potrafisz dużo poświęcić. Nigdy nie tracisz zimnej krwi, dlatego jesteś nieoceniona w stresujących sytuacjach. Niestety, bywasz zbyt ustępliwa. Niektóre osoby mogą to wykorzystywać, poza tym tracisz przez to szanse np. awansu w pracy.

Jodła 2.01 – 11.01, 5.07 – 14.07

Potrafisz dążyć do celu i masz duże możliwości osiągnięcia sukcesu. Nigdy nie robisz niczego, do czego nie masz pełnego przekonania. Masz trochę problemów z okazywaniem uczuć, przez co twoje życie miłosne nie zawsze układa się tak, jak sobie wymarzysz.

Wiąz 12.01 – 21.01, 15.07 – 25.07

Z łatwością zyskujesz sympatię otoczenia, gdyż jesteś bezpośrednia, szczera i nigdy nie opuszcza cię dobry humor. Od przyjaciół też oczekujesz szczerości, zaufania i wierności – nie umiałabyś wybaczyć kłamstwa i nielojalności. Znakomicie sobie radzisz z codziennymi sprawami, również w nagłych sytuacjach potrafisz się zachować.

Jałowiec 22.01 – 3.02, 26.07 – 4.08

Jesteś osobą skromną i masz niewygórowane wymagania. Cenisz sobie prostotę bardziej niż luksus. Lubisz porządek i jesteś dobrze zorganizowana. Dlatego szef ceni cię jako pracownika, ale z drugiej strony raczej nie zaproponuje ci awansu. Inna sprawa, że wolisz spokój od wyzwań.

Topola 4.02 – 8.02, 5.08 – 13.08

Jesteś bardzo inteligentna i miałabyś w życiu duże szanse na sukces zawodowy i osobisty, gdyby nie trapiły cię najrozmaitsze lęki i niepewność siebie. Za bardzo boisz się „co ludzie powiedzą” i ze względu na opinię otoczenia niekiedy rezygnujesz z czegoś, na czym bardzo ci zależy.

Platan 9.02 – 18.02, 14.08 – 23.08

Masz liczne talenty i duże ambicje, potrafisz też dążyć do celu, nie zniechęcając się drobnymi niepowodzeniami. Wiesz, gdzie się zakręcić i jak wykorzystać znajomości. Trudno zdobyć twoje serce, ale gdy już komuś się uda, jesteś wierna do grobowej deski!

Sosna 18.02 – 28.02, 24.08 – 2.09

Idziesz przez życie odważnie i znakomicie sobie radzisz w każdej sytuacji. Masz analityczny umysł i często robisz z niego użytek, przez co niemal zawsze potrafisz wybrać najlepszą opcję. Nie pomaga ci to tylko w związkach – masz trudności z zaangażowaniem się na serio.

Wierzba 1.03 – 10.03, 3.09 – 12.09

Masz mnóstwo uroku osobistego, co ułatwia ci życie, gdyż ludzie często robią coś tylko po to, by ci się przysłużyć. Niestety, niekiedy skutecznie ich zniechęcasz swoimi humorami i grymasami. Przez to masz problemy z utrzymaniem tak związków, jak pracy.

Lipa 11.03 – 20.03, 13.09 – 22.09

Nie lubisz się przemęczać. Masz sporo marzeń i planów, ale mało robisz, by te marzenia zrealizować. Za to masz duże szanse na udane życie osobiste – jesteś wspaniałą partnerką i przyjaciółką. Masz też w sobie tyle pogody ducha, że nie przejmujesz się niepowodzeniami.

Dąb 21.03

Twoje atuty to mnóstwo energii i odwagi. Cenisz sobie niezależność i nie pozwalasz nikomu sobą dyrygować, nie przejmujesz się też opinią otoczenia. Jesteś niezastąpiona jako przyjaciółka, ale w miłości miewasz problemy – trudno ci dochować wierności jednemu mężczyźnie.

Leszczyna 22.03 – 31.03, 24.09 – 3.10

Masz dar przekonywania – ludzie liczą się z twoim zdaniem. Jesteś nadzwyczaj życzliwa i altruistyczna – bardzo chętnie pomagasz innym. Cechuje cię też wyrozumiałość dla słabości i niedoskonałości innych ludzi. Potrafisz wybaczać i dlatego masz wielu przyjaciół, zwykle też budujesz trwałe związki.

Jarzębina 1.04 – 10.04, 4.10 – 13.10

Jesteś ambitna, pracowita i wytrwała, samodzielna i odpowiedzialna, masz dużo spokoju wewnętrznego i optymistyczną naturę. Same zalety! Czemu zatem nie wszystko idzie tak, jak byś sobie życzyła? Masz skłonność do nadmiernego roztrząsania problemów. Zastanawiasz się, zamiast chwytać swoje szanse.

Klon 11.04 – 20.04, 14.10 – 23.10

Z pozoru jesteś pewna siebie, dynamiczna i przebojowa. Nawet fizycznie wyróżniasz się z tłumu, gdyż potrafisz się ubrać z gustem i odważnie. Masz oryginalne pomysły. Co ci przeszkadza? Pod tą maską kryją się niewyleczone kompleksy. To sprawia, że nie jesteś w stanie w pełni rozwinąć skrzydeł.

Orzech 21.04 – 30.04, 24.10 – 11.11

Twoje drugie imię to Sprzeczność. Raz jesteś skrajnie nieśmiała, kiedy indziej wszystkich zaskakujesz odwagą i ekscentrycznością. Jednego dnia optymistka, następnego widzisz wszystko w czarnych barwach. Niełatwo z tobą wytrzymać w bliskich relacjach, toteż masz niewielu przyjaciół, ale za to sprawdzonych.

Jaśmin 1.05 – 14.05

Zawsze jesteś w centrum zainteresowania i dobrze się tam czujesz. Masz bardzo racjonalne podejście do życia: jesteś oszczędna i odpowiedzialna, zawsze wywiązujesz się ze zobowiązań, które przyjmiesz. Trochę brakuje ci namiętności, co może źle wpływać na twoje związki.

Kasztanowiec 15.05 – 24.05, 12.11 – 21.11

Jesteś rozważna i bardzo konsekwentna, co daje ci spory potencjał w życiu. Jeśli raz obierzesz drogę, nic nie jest w stanie cię z niej zawrócić. W miłości jesteś po prostu wzorem. Jedyna wada: czasami brakuje ci taktu, przez co zrażasz do siebie ludzi i tracisz rozmaite szanse.

Jesion 25.05 – 3.06, 22.11 – 1.12

Twoje mocne strony to błyskotliwość, rozmaite talenty, wielkie (ale możliwe do zrealizowania) ambicje. Chodzisz własnymi ścieżkami, dlatego dobrze się czujesz w wolnych zawodach i raczej w związkach bez zobowiązań. Cenisz oryginalność i masz własny, niepowtarzalny styl.

Grab 4.06 – 13.06, 2.12 – 11.12

Wyznajesz zasadę: najpierw obowiązek, potem przyjemność. Niby bardzo to chwalebne, ale uważaj, bo ludzie z twojego otoczenia mogą to wykorzystywać i obarczać cię nadmiarem rzeczy do zrobienia. Masz kłopoty z podejmowaniem decyzji, za dużo się wahasz. Nie lubisz ryzyka.

Śliwa 14.06 – 23.06, 12.12 – 21.12

Marzysz o wielkich rzeczach, ale brakuje ci odwagi do urzeczywistniania tych marzeń. Konsekwencja też nie jest twoją mocną stroną. Za to masz naprawdę wspaniałą wyobraźnię – jeśli wybierzesz zawód, w którym ona się liczy, możesz zrobić wielką karierę.

Brzoza 24.06

Masz wiele zalet, a największą z nich jest skromność. Nie jest to jednak skromność połączona z nieśmiałością czy niepewnością siebie – przeciwnie, dobrze znasz swoją wartość. Jesteś wierna i stała w uczuciach, a rodzina jest dla ciebie najważniejsza, choć potrafisz walczyć również o sukcesy w innych dziedzinach życia.

Wiśnia 23.09

Znasz się na ludziach jak mało kto, potrafisz w try miga stwierdzić, że ktoś jest wobec ciebie nieszczery. To bardzo cenna umiejętność. Z drugiej strony jesteś nieco zamknięta w sobie i masz problemy z nawiązywaniem kontaktów oraz okazywaniem uczuć. Nie każdy partner potrafi to zaakceptować.

Buk 22.12

Zmysł organizacyjny i strategiczny to twoje wielkie atuty, które sprawiają, że choć nie garniesz się do władzy czy na stanowiska kierownicze, i tak je dostajesz. W rodzinie jesteś swego rodzaju wyrocznią – wszyscy pytają cię o zdanie zarówno w kwestii imprezy urodzinowej, jak i długoterminowych inwestycji.

Autor: aredzio

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 16.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015

W tym okresie żaden ze znaków nie powinien pozwalać sobie na roztargnienie, brak skupienia, zaniedbania. To czas wytężonej pracy i konieczności skupienia uwagi, dla niektórych czas rozpoczęcia nowych przedsięwzięć, kontynuacji projektów, podpisywania ...